Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 54,51 zł, 9 miesięcy za 103,19 zł, 13 miesięcy za 149,37 zł, 17 miesięcy za 197,82 zł (akt.)

Łowcy, wiemy jak mocno Xbox Game Pass przypadł Wam do gustu („Jest w Game Passie.”, „Gra pewnie trafi do Game Passa.”, „Zagram jak będzie w Game Passie albo na Epicu.” – nasz ulubiony ʕ·͡ᴥ·ʔ), dlatego też postanowiliśmy przekopać się przez „promocje na Xbox Game Pass” i przygotować poradnik pozwalający zakupić aż do 17 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate (Xbox One + PC) za jedyne 197,82 zł!

Aktualizacja 128

Zaktualizowaliśmy poradnik pod kątem cen.

Czym jest Xbox Game Pass Ultimate?

Xbox Game Pass Ultimate to subskrypcja, która łączy 3 różne usługi:

 • Xbox Game Pass na PC
 • Xbox Game Pass na konsole Xbox One oraz Xbox Series
 • Games With Gold

Abonament umożliwi dostęp do ponad 411 gier na PC oraz 440 gier na Xbox One i Xbox Series. Pełną listę tytułów znajdziecie tutaj.


1 miesiąc XGP Ultimate za 4 zł

Odwiedzamy Microsoft Store i korzystamy z promocji na miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł 🙂

5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 54,51 zł

Oferta dotyczy wyłącznie nowych użytkowników. Zawsze możecie utworzyć nowe konto na Microsoft Store 🙂

 1. Kupujemy 3 miesiące Xbox Live Gold za 50,51 zł z kodem BIG14 w Kinguinie.
 2. Aktywujemy zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, zgadzając się na włączenie cyklicznych płatności – dzięki temu otrzymasz gratis 1 m. XBL Gold.
 3. Kupujemy Xbox Game Pass Ultimate na miesiąc za 4 zł w Microsoft Store. Abonament zostanie przekonwertowany na 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate w łącznej cenie 54,51 zł.

Podsumowanie 5 miesięcy XGP Ultimate:

 • 3 miesiące Golda,
 • 1 miesiąc gratis za płatności cykliczne,
 • 1 m. XGPU z Microsoft Store,
 • Łącznie 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate

9 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 103,19 zł

Poradnik przygotowany został z myślą o osobach, które do tej pory nie subskrybowały gamingowej usługi M$. Zawsze możecie założyć kolejne konto na Microsoft Store 🙂

 1. Kupujemy 2x 3 miesiące Xbox Live Gold za 99,19 zł z kodem BIG14 w Kinguinie.
 2. Aktywujemy pierwszy kod na stronie redeem.microsoft.com, zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Wam za to dodatkowy miesiąc gratis. Uwaga! Przed aktywacją drugiego kodu należy w ustawieniach konta wyłączyć cykliczne płatności (zdjęcie poniżej). Dzięki temu przy aktywacji kolejnego kodu otrzymacie ponownie miesiąc gratis. 🙂
 3. Kupujemy Xbox Game Pass Ultimate na miesiąc za 4 zł w Microsoft Store. Uzbierane osiem miesięcy zostanie przekonwertowane na Ultimate i łącznie będziemy mieli 9 miesięcy usługi za 103,19 zł.

Podsumowanie 9 miesięcy XGP Ultimate:

 • 6 miesięcy Golda (2*3),
 • 2 miesiące gratis za płatności cykliczne,
 • 1 m. XGPU z Microsoft Store,
 • Łącznie 9 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate.
Płatności cykliczne Xbox Store
Jak wyłączyć płatności cykliczne w Xbox Store?

13 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 149,37 zł

Oferta skierowana do nowych użytkowników. Nic nie stoi na przeszkodzie abyście utworzyli nowe konto w Microsoft Store 🙂

 1. Kupujemy 3x 3 miesiące Xbox Live Gold za 145,37 zł z kodem BIG14 w Kinguinie.
 2. Aktywujemy zakupione kody na stronie redeem.microsoft.com, zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje za to dodatkowy miesiąc gratis. Uwaga! Należy pamiętać, aby po aktywacji jednego kodu od razu wyłączyć płatności cykliczne w opcjach konta! Dzięki temu otrzymacie dodatkowy miesiąc usługi za każdy kolejny giftcard XBL Gold. (łącznie 9 miesięcy + 3 gratis).
 3. Kupujemy Xbox Game Pass Ultimate na miesiąc za 4 zł w Microsoft Store. Uzbierane 12 miesięcy zostanie przekonwertowane na 13 m. XGP Ultimate za jedyne 149,37 zł.

Podsumowanie 13 miesięcy XGP Ultimate:

 • 9 miesięcy Golda (3*3),
 • 3 miesiące gratis za płatności cykliczne,
 • 1 m. XGPU z Microsoft Store,
 • Łącznie 13 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate.

17 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 197,82 zł

Oferta dotyczy tylko nowych użytkowników. Zawsze możecie utworzyć nowe konto na Microsoft Store 🙂

 1. Kupujemy 4x 3 miesiące Xbox Live Gold za 193,82 zł z kodem BIG14 w Kinguinie.
 2. Aktywujemy zakupione kody na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje za to dodatkowy miesiąc gratis. Uwaga! Należy pamiętać, aby po aktywacji jednego kodu od razu wyłączyć płatności cykliczne w opcjach konta! Dzięki temu otrzymacie dodatkowy miesiąc usługi za każdy kolejny giftcard XBL Gold. (łącznie 12 miesięcy + 4 gratis).
 3. Kupujemy Xbox Game Pass Ultimate na miesiąc za 4 zł w Microsoft Store. Uzbierane 16 miesięcy ulegnie konwersji na 17 m. Xbox Game Pass Ultimate cenie 197,82 zł.

Podsumowanie 17 miesięcy XGP Ultimate:

 • 12 miesięcy Golda (4*3),
 • 4 miesiące gratis za płatności cykliczne,
 • 1 m. XGPU z Microsoft Store,
 • Łącznie 17 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate.

Promocja dla aktualnych i powracających subskrybentów Xbox Game Pass Ultimate

Dotychczasowi subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą założyć zupełnie nowe konto w Microsoft Store i skorzystać z wszystkich opisanych w artykule promocji. Nowo utworzone konto należy ustawić jako „konsola domowa”. Umożliwi to granie i zbieranie achievementów na „głównym” koncie, nawet jeśli nie jest aktywny na nim abonament Xbox Game Pass. Uwaga!, aby cieszyć się ze wszystkich korzyści „gamepassowego” konta, nie jest konieczne bycie na nim zalogowanym! 😉

Jeśli nie chcecie bawić się w „łączenie” kont na Xboksie, rekomendujemy skorzystanie z naszego artykułu 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate dla aktywnych subskrybentów za 140,16 zł lub dokonanie zakupu 3 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 125,59 zł w CDKeys.

Gdzie znaleźć więcej poradników dot. zakupu Xbox Game Pass Ultimate

Łowco, jeśli 17 miesięcy XGPU to dla Ciebie zbyt mało lub też opisane w art. instrukcje nie są wystarczająco czytelne, odwiedź TaniGamePass.pl 🙂


Gry Electronic Arts w Xbox Game Pass Ultimate

Na konsolach Xboks abonamenty Xbox Game Pass oraz EA Play połączyły siły, dzięki czemu posiadacze Xbox Game Pass Ultimate uzyskali dostęp do 89 gier gier Electronic Arts, w tym do takich hitów jak:

 • Battlefield V
 • trylogia Crysis
 • trylogia Dead Space
 • trylogia Dragon Age
 • gry z serii Mass Effect
 • STAR WARS™ Battlefront™ II
 • Star Wars Jedi: Fallen Order

Pełną listę gier EA Play dostępnych w ramach Xbox Game Pass Ultimate znaleźć można pod tym adresem.


Ok… macie już Xbox Game Pass Ultimate i zapewne zastanawiacie się po jakie gry sięgnąć w pierwszej kolejności? 🙂 Odsyłamy Was do artykułu „Top 20 gier dostępnych w abonamencie Xbox Game Pass na PC, w które warto zagrać” (link).

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Powiązane newsy