Polecane promocje

Znaleziono 2 148 wpisów
  Polecamy

Top 20 gier co-opowych do zagrania na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Switchu... w długie, zimowe wieczory (˵ ͡° ͜ʖ ͡°˵)

Łowco, zamiast po raz n-ty spędzić wieczór na szukaniu nowego serialu na Netflixie (premiera Wiedźmina odbędzie się dopiero 20 grudnia 😟), rozsiądź się wygodnie na kanapie i zagraj z drugą połówką w co-opa 😉

Postanowiliśmy to Wam ułatwić i przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych produkcji pozwalających na wspólną zabawę przy jednym ekranie. Oczywiście nasza topka jest dość mocno subiektywna, niemniej jednak mamy nadzieję, że wielu z Was przypadnie do gustu 🙂

  Polecamy

[JUŻ DZISIAJ OD 19:15] Łowcy, zagrajmy w Bingo! Zwycięzca zgarnia kolekcjonerkę Cyberpunk 2077!

Nasz kanał na Discordzie cieszy się sporą popularnością. W niecały tydzień od oficjalnego otwarcia, dołączyło do niego już ponad 2,5 tysiąca Łowców.

W ramach podziękowań za Wasze zaangażowanie i nieustające wsparcie, przygotowaliśmy dla Was wyjątkową niespodziankę. W czwartek 5.12 od godz. 19:15 organizować będziemy grę Bingo dla użytkowników, w której do wygrania będzie 5 nagród, w tym Edycja Kolekcjonerska Cyberpunk 2077 na wybraną platformę!

Zainteresowani? Zapoznajcie się z opisem wydarzenia w dalszej części wpisu.

  Polecamy

[akt.] Xbox One S 1TB z napędem i dodatkowym kontrolerem za 733 zł z niemieckiego MS Store (możliwe 653 zł!)

Aktualizacja: Możecie zbić cenę o dodatkowe 80 złotych jeśli opłacicie zamówienie giftcardami (sprawdziliśmy – działa!) Aktualnie najkorzystniej wyjdzie zakup 2x 75 EUR w Gamivo i 2x 10 EUR z Eneba z kodem LOWCYGIER. Instrukcję znajdziecie na dole artykułu.


Darmowa dostawa do Polski. Dzięki za cynk, Speed!

Uwaga – promocja wymaga trochę kombinowania. Proces dokonania zakupu opisujemy w dalszej części wpisu.