Subskrypcje Xbox Game Pass, Origin Access oraz PlayStation Plus

Jesteś prawdziwym fanem gier, a Twój portfel nie należy do tych wypchanych po brzegi? Przejrzyj ofertę dostępnych subskrypcji na platformie PC bądź konsoli.

Czytaj więcej »

NBA 2K22 oraz 5 inne gier opuści Xbox Game Pass w sierpniu

Użytkownicy mobilnej aplikacji Xbox otrzymali dziś powiadomienie, że z subskrypcji Microsoftu znikną niedługo kolejne gry. Już 31 sierpnia Xbox Game Pass opuści NBA 2K22. Dwa tygodnie wcześniej z usługa pożegna się 5 innych tytułów.

Czytaj więcej
 • NBA 2K22 (Xbox & Chmura) – 31 sierpnia
 • Boyfriend Dungeon (PC & Xbox & Chmura) – 15 sierpnia
 • Curse of the Dead Gods (PC & Xbox & Chmura) – 15 sierpnia
 • Library of Ruina (PC & Xbox & Chmura) – 15 sierpnia
 • Starmancer (PC) – 15 sierpnia
 • Train Sim World 2 (PC & Xbox & Chmura) – 15 sierpnia

3 lata Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 298,84 zł dla nowych i powracających sub. Poradnik nie wymaga użycia VPN! (akt.)

Łowcy, Xbox Game Pass Ultimate już dawno nie był tak tani! Dzięki naszemu poradnikowi gracze, którzy jeszcze nie korzystali z abonamentu Microsoftu oraz powracający subskrybenci, mogą zakupić 3 lata Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 298,84 zł lub 325.05 zł (jeśli nie są objęci promocją na miesiąc XGPU za 4 zł w MS Store). Co ważne, opisany w artykule sposób na tani Game Pass nie jest oparty o korzystanie z VPNów oraz zabawę z regionami, a co za tym idzie, nie narusza regulaminu Sklepu Microsoftu.

Czytaj więcej

Dodatki do Skate 3 za darmo dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate

Posiadacze subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać dodatki do Skate 3 za darmo. Pakiet trzech DLC przypiszecie do swojego konta w zakładce „Korzyści”. Przypominamy, że tytuł jest dostępny na konsolach Xbox w ramach wstecznej kompatybilności oraz w usłudze Xbox Cloud Gaming.

Czytaj więcej

Xbox Free Play Days (11.08) - graj w Saints Row The Third Remastered za darmo przez weekend

W ciągu najbliższych kilku dni możecie grać na konsolach Xbox w Eiyuden Chronicle: Rising, Space Crew: Legendary Edition i Saints Row The Third Remastered za darmo. Oferta dostępna jest w ramach Xbox Free Play Day dla wszystkich posiadaczy subskrypcji XBL Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate.

Czytaj więcej

Darmowy tydzień ze Ys VIII: Lacrimosa of DANA dla abonentów Nintendo Switch Online

Nintendo zadbało o kolejną testową wersję gry przeznaczoną dla abonentów Nintendo Switch Online. Darmowy tydzień ze Ys VIII: Lacrimosa of DANA rozpocznie się 18 sierpnia.

Czytaj więcej

Moonscars w Xbox Game Pass od września. Następna gra trafi do usługi w dzień premiery

Poznaliśmy kolejny tytuł, który trafi do usługi Microsoftu w dzień premiery. Moonscars w Xbox Game Pass pojawi się już w przyszłym miesiącu, 27 września. Miks metroidvanii i gry soulslike będzie dostępny na konsolach Xbox oraz komputerach osobistych.

Czytaj więcej
 • Moonscars (Xbox & PC) – od 27 września w Xbox Game Pass

Cooking Simulator i dwie inne gry dostępne od dzisiaj w Xbox Game Pass

Oferta abonamentu Xbox Game Pass zostanie dzisiaj rozszerzona o trzy nowe gry. Microsoft doda do usługi między innymi Cooking Simulator oraz Expeditions: Rome.

Czytaj więcej

Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 32,22 zł, 9 miesięcy za 64,44 zł, 13 miesięcy za 96,66 zł, 17 miesięcy za 128,88 zł (akt.)

Łowcy, wiemy jak mocno Xbox Game Pass przypadł Wam do gustu („Jest w Game Passie.”, „Gra pewnie trafi do Game Passa.”, „Zagram jak będzie w Game Passie albo na Epicu.” – nasz ulubiony ʕ·͡ᴥ·ʔ), dlatego też postanowiliśmy przekopać się przez „promocje na Xbox Game Pass” i przygotować poradnik pozwalający zakupić aż do 17 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate (Xbox One + PC) za jedyne 128,88 zł!

Czytaj więcej

Sierpień 2022 w PlayStation Plus Extra i Premium - Yakuza Kiwami 2, Metro Exodus, Dead by Daylight i 8 innych gier

Sierpniowa oferta PlayStation Plus dla wariantów Extra i Premium została potwierdzona na oficjalnym blogu PlayStation. Zgodnie z treścią wpisu, od 16 sierpnia, abonenci usługi będą mogli zagrać takie tytuły jak Yakuza 0, Yakuza Kiwami, Yakuza Kiwami 2, Metro Exodus czy Dead by Daylight.

Czytaj więcej
 • Bugsnax – od 16 sierpnia
 • Dead by Daylight – od 16 sierpnia
 • Metro Exodus – od 16 sierpnia
 • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands – od 16 sierpnia
 • Trials of Mana – od 16 sierpnia
 • Yakuza Kiwami 2 – od 16 sierpnia

Inkulinati w Xbox Game Pass. Kolejna gra dostępna od dnia premiery w usłudze Microsoftu

Poznaliśmy nowy tytuł, która trafi do abonamentu Microsoftu w dzień swojej premiery. Inkulinati w Xbox Game Pass pojawi się jeszcze w tym roku, chociaż dokładna data debiutu polskiej gry nadal nie została podana.

Czytaj więcej
 • Inkulinati (Chmura & Xbox & PC) – od dnia premiery w Xbox Game Pass

Elden Ring w Xbox Cloud Gaming. Microsoft rozszerzy usługę o gry kupione na własność

Xbox Cloud Gaming do tej pory jest dostępne wyłącznie w ramach abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. Jednak wygląda na to, że Microsoft rozszerzy usługę o wybrane gry, które użytkownicy zakupili na własność w MS Store. Ktoś chętny na ogranie Elden Ring w ramach Xbox Cloud Gaming (Xbox Game Pass Ultimate)? 🙂

Czytaj więcej
 • Call of Duty: Vanguard – zmierza do Xbox Cloud Gaming
 • Cyberpunk 2077 – zmierza do Xbox Cloud Gaming
 • Elden Ring – zmierza do Xbox Cloud Gaming
 • Resident Evil Village Gold Edition – zmierza do Xbox Cloud Gaming
 • Soul Hackers 2 – zmierza do Xbox Cloud Gaming

Train Sim World 3 od dnia premiery w Xbox Game Pass

Właśnie zapowiedziano kolejną odsłonę symulatora pociągów! Premiera Train Sim World 3 została ustalona na 6 września 2022 roku. Co najlepsze, tytuł w dniu debiutu trafi do abonamentu Xbox Game Pass. Na oficjalnym blogu konsoli Microsoftu pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące kolejnej części serii wraz z materiałem wideo przedstawiającym zaawansowany system pogodowy. Train Sim World 3 w XGP dostępne będzie w wersji na PC, konsole Xbox One i Xbox Series X|S oraz w chmurze.

Czytaj więcej
 • Train Sim World 3 (PC & Xbox & Chmura) – od 6 września w Xbox Game Pass

Two Point Campus już dostępne w Xbox Game Pass

Od dzisiaj każdy subskrybent usług Microsoftu może korzystać z nowej gry. Two Point Campus trafiło do Xbox Game Pass w dzień swojej premiery. Gra dostępna jest zarówno na konsolach, jak i PC oraz urządzeniach mobilnych.

Czytaj więcej

Obniż cenę Humble Choice o prawie €2! Sprawdź ja kupować bundle taniej

Łowcy, jak już zapewne wiecie, cena Humble Choice wynosi obecnie €9.99 miesięcznie. Niestety, abonenci planu Classic, którzy dołączyli do usługi przed zmianami cennikowymi, nadal rozliczani są w dolarach. W obliczu aktualnego kursu walut, przygotowaliśmy dla Was mały poradnik, pokazujący jak zaoszczędzić na Humble Choice. Od teraz w łatwy sposób możecie płacić w euro, bez rezygnowania z abonamentu i użycia VPN!

Czytaj więcej

Sprawdź jak kupić PlayStation Plus Premium tanio. Zapłać za roczną subskrypcję 430 zł zamiast 480 zł!

Dzięki doładowaniom do PlayStation Store możecie zakupić abonament PlayStation Plus Premium tanio – zaoszczędzicie aż 75 zł 🙂 Dokonując płatności saldem z portfela PS Store obniżycie cenę rocznego planu PS+ Premium z 480 zł do 430 zł! Dodatkowo otrzymacie 20 PLN na kolejne zakupy.

Czytaj więcej

Ghost Recon Wildlands w PlayStation Plus Extra na sierpień. Prawdopodobnie poznaliśmy nową grę z oferty

Kolejny raz użytkownik billbil-kun zdradził jaka gra trafi do oferty Sony. Prawdopodobnie Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands trafi do PlayStation Plus Extra w sierpniu. Aktualnie nie znamy dokładnej daty dodania gry do usługi.

Czytaj więcej
 • Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands PS4 / PS5 – w PlayStation Plus Extra na sierpień

5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate dla aktywnych subskrybentów za 97,20 zł! (akt.)

Łowcy, wiemy, że wyczekujecie promocji dla aktywnych abonentów Xbox Game Pass, dlatego publikujemy sposób, dzięki któremu otrzymacie aż 5 miesięcy XGP Ultimate za jedyne 97,20 zł – aktywując trzy giftcardy Xbox Live Gold z Instant Gaming uzyskacie 150 dni abonamentu Ultimate.

Czytaj więcej

9 miesięcy Xbox Live Gold = 5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate dla aktywnych subskrybentów XGPU

Wysokie oceny Two Point Campus. Zapłać 4 złote za Xbox Game Pass Ultimate i zagraj już we wtorek

Wielkimi krokami zbliża się premiera Two Point Campus w Xbox Game Pass. Gra debiutuje w usłudze Microsoftu, a abonenci mogą już zacierać ręce – według pierwszych recenzji szykuje się spory hit. W Two Point Campus można zagrać za jedyne 4 złote dzięki Xbox Game Pass Ultimate.

Czytaj więcej

Microsoft wprowadza w Xbox Game Pass plan rodzinny!

Na oficjalnym blogu konsoli Xbox pojawiła się informacja o wdrożeniu Xbox Game Pass Family Plan. Nowa wersja abonamentu dostępna jest od dziś w wybranych krajach w formie testu. Na plan rodzinny Xbox Game Pass Ultimate w Polsce przyjdzie nam jeszcze poczekać. Póki co, wiemy że w nowa oferta pozwoli korzystać z XGPU aż czterem osobom. W rozwinięciu wpisu znajdziecie szczegółowe informacje na temat państw biorących udział w testach oraz dowiecie się jak wygląda aktualny przelicznik konwersji.

Czytaj więcej

Xbox Free Play Days - zagraj w Far Cry 6 za darmo przez weekend

W ramach pierwszej w sierpniu odsłony Xbox Free Play Days, abonenci XBL Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą zagrać za darmo w Far Cry 6, Roguebook i The Serpent Rogue. Tytuły będą dostępne bezpłatnie tylko przez weekend.

Czytaj więcej

Pierwsze gry z Xbox Game Pass na sierpień 2022 dostępne – Turbo Golf Racing debiutuje w usłudze

Pierwsze gry z Xbox Game Pass na sierpień 2022 są już dostępne do pobrania. Od dzisiaj subskrybenci mogą ogrywać Turbo Golf Racing (miks golfa z Rocket League) oraz Shenzen I/O. Usługa została także rozszerzona o Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands.

Czytaj więcej

3 miesiące Google Stadia Pro za darmo dla posiadaczy telewizorów LG z systemem webOS 5.0 i wyższym

Google rozpoczęło współpracę z południowokoreańską firmą, w ramach której każdy posiadacz telewizora LG otrzyma 3 miesiące Stadia Pro za darmo dla nowych abonentów. Kod odebrzecie bezpośrednio z poziomu menu telewizora.

Czytaj więcej

2 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 2,33 zł w Kinguinie. Oferta tylko dla nowych kont

Korzystając z kodu zniżkowego w Kinguinie możecie kupić 2 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 2,33 zł. Oferta obejmuje trial, można go aktywować wyłącznie na kontach, które nigdy wcześniej nie miały aktywnego abonamentu XGP.

Czytaj więcej

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands jedną z gier jakie trafią do Xbox Game Pass w sierpniu 2022 r.

Microsoft przedstawił oficjalną listę gier zmierzających do Xbox Game Pass w pierwszej połowie sierpnia 2022 r. Subskrybenci otrzymają dostęp między innymi do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oraz Two Point Campus.

Czytaj więcej
 • Ghost Recon Wildlands (Chmura & Xbox & PC) – dostępne od dzisiaj
 • Shenzhen I/O (PC) – od 4 sierpnia
 • Two Point Campus (Chmura & Xbox & PC) – od 9 sierpnia
 • Expeditions: Rome (PC) – od 11 sierpnia

Prawdopodobnie poznaliśmy trzy gry z Humble Choice na sierpień – The Ascent zmierza do abonamentu (akt.)

Oferta Humble Choice na sierpień 2022 roku powoli wycieka. Tym razem billbil-kun podziedzlił się trzema grami z najnowszej oferty Humble Bundle. W tym miesiącu gracze najprawdopodobniej otrzymają m.in. The Ascent, A Plague Tale: Innocance oraz Hot Wheels Unleashed.

Czytaj więcej
 • The Ascent
 • A Plague Tale: Innocence
 • Hot Wheels Unleashed

Dopasuj ją pod siebie i ciesz się nieograniczonym dostępem do wybranych gier w wykupionym abonamencie.

Obecnie na rynku gamingowym występuje kilka platform oferujących możliwość ogrania różnorodnych tytułów za miesięczną opłatą. Wśród nich znajduje się popularny Xbox Game Pass, Origin Access oraz PlayStation Plus.  Oferty abonamentowych usług dla graczy posiadają różne zestawienia gier i często działają na innych zasadach. Dlatego warto zapoznać się z ofertami subskrypcji i wybrać game pass odpowiadający naszym standardom. 

Łowcy Gier dbają o to byś był na bieżąco i specjalnie dla Ciebie wyszukują okazji powiązanych z abonamentami różnych platform. Dzięki temu wiesz jakie tytuły są dostępne w ramach określonych subskrypcji, a także nie przegapisz pojawiających się co jakiś czas promocyjnych cen. Przekonaj się sam i wykup miesięczny dostęp do szerokiego wachlarzu gier. Rezygnacja w przypadku abonamentów może odbyć się w dowolnym momencie i jest w pełni darmowa.