Promocje na PC

Promocje na gry PC. Gry cyfrowe oraz gry pudełkowe na Steam, Origin, Uplay oraz Epic Games w najniższych cenach! Abonament Xbox Game Pass, Orgin Access i Uplay Plus w okazyjnych cenach.

Czytaj więcej »

Dicey Dungeons za 14,35 zł w HumbleBundle

Cyfrową wersję Dicey Dungeons tanio kupicie w HumbleBundle.

Gra w formie klucza Steam.

Dicey Dungeons dostępne w Xbox Game Pass na PC

Dicey Dungeons jest dostępne w abonamencie XGP na PC. Jeśli chcecie zakupić więcej niż miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote, zapoznajcie się ze stroną TaniGamePass.pl – to nasz projekt, dzięki któremu taniej kupicie dłuższe okresy abonamentu XGP Ultimate.

Destroy All Humans! za 29,57 zł w Eneba

W Enebie po skorzystaniu z kodu zniżkowego zakupicie taniej Destroy All Humans! w wersji na PC.

Cena z kodem zniżkowym pf0qGGD

Podana cena uwzględnia prowizję za płatność przez Przelewy24.

Promocja na Destroy All Humans!

Destroy All Humans! dostępne w Xbox Game Pass na PC

Destroy All Humans! jest dostępne w abonamencie XGP na PC. Jeśli chcecie zakupić więcej niż miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 4 złote, zapoznajcie się ze stroną TaniGamePass.pl – to nasz projekt, dzięki któremu taniej kupicie dłuższe okresy abonamentu XGP Ultimate.

  Polecamy

Promocja na gry PC w GAMIVO – 10% zniżki na wszystkie gry do 55€

W sklepie GAMIVO dostępny jest nowy kod rabatowy dający 10% zniżki na gry do 55€. Z tej okazji wybraliśmy dla Was kilka interesujących tytułów w promocyjnych cenach.

Cena z kodem zniżkowym GIFT10

Podane ceny uwzględniają prowizję za płatność przez Przelewy24.

Więcej przecenionych gier znajdziecie bezpośrednio na GAMIVO.

100,000 Blood Points do Dead by Daylight za darmo

W grze Dead by Daylight możecie wykorzystać nowy kod aktywujący  100 000 Blood Points za darmo. Aby bezpłatny bonus został przypisany do waszego konta musicie uruchomić grę, przejść do sklepu, wybrać pole „REDEEM CODE” i wpisać poniższy kod:

Cena z kodem zniżkowym HOHOHO
  • 100 000 Blood Points – za darmo

Przypominamy, że podstawowa wersja gry Dead by Daylight za darmo w  wersji na PC wciąż jest dostępna w sklepie Epic Games Store.

Premierowa promocja na dodatek do Titan Quest w Epic Games Store - Eternal Embers za 53,99 zł

Dziś miała miejsce premiera Titan Quest: Eternal Embers najnowszego dodatku do kultowej gry hack’n’slash. Rozszerzenie wprowadza do rozgrywki 4 dodatkowe akty zawierające nowe zadnia wraz z legendarnym poziomem trudności. Cena dodatku Eternal Embers została ustalona na 59,99 zł. W ramach premierowej promocji możecie zakupić go 10% taniej:

Dodatek w niższej cenie dostępny jest także na platformach Steam i GOG.com:

Rozszerzenie do uruchomienia wymaga podstawowej wersji gry. Najlepsze promocje na Titan Quest Anniversary Edition znajdziecie w rozwinięciu wpisu

Humble Digitized Tabletop Bundle

Nowy zestaw – Humble Digitized Tabletop Bundle, możecie zakupić w Humble Bundle. 8 gier na PC dostępnych jest w 4 progach cenowych.

Za minimalną kwotę €1 otrzymacie:

  • Solitairica

Kupując drugi próg za minimum 6.18 dostaniecie także:

  • Talisman: Digital Edition (Adventurer Starter Pack)
  • WARTILE

Za wpłatę powyżej średniej (aktualnie €7.05€) otrzymacie także:

  • 100% Orange Juice: Game of the Year Every Year Edition
  • Meteorfall: Krumit’s Tale

Zakup za kwotę €8.83 lub wyższą zapewni też:

  • Dungeon Top
  • The Amazing American Circus
  • Trials of Fire

Wszystkie gry dostępne są w postaci kluczy Steam.

Zestaw możecie zakupić przez najbliższe 14 dni.

  Polecamy

Assetto Corsa Competizione na PC w historycznie najniższej cenie 45,43 zł w Eneba (akt.)

W internetowym sklepie Eneba dostępna jest gra Assetto Corsa Competizione w historycznie najniższej cenie w cyfrowej dystrybucji. Wersja na PC kosztuje 45,43 zł:

Cena z kodem zniżkowym 74grGGD

Podana cena uwzględnia prowizję za płatność przez Przelewy24.

AKTUALIZACJA

Promocja w sklepie Gamebillet zakończyła się, ale gra Assetto Corsa Competizione w jeszcze niższej cenie dostępna jest w sklepie Eneba.

Szukasz dobrej gry na PC? Doskonale trafiłeś, tutaj znajdziesz najpopularniejsze gry PC każdego typu. Oferty na tanie klucze Steam z polskich i zagranicznych sklepów. Bogaty wybór tytułów sprawi, że Twoja kolekcja zawierająca gry komputerowe z pewnością wzbogaci się o nowe pozycje. Najnowsze promocje na gry PC to nie tylko starsze pozycje, ale również najnowsze tytuły. Przypomnij sobie klasykę gier PC, zachwyć się detalami we współczesnych produkcjach i kup grę swoich marzeń.

Możesz również sprawdzić najlepsze promocje gry PC, dzięki którym masz szansę kupić popularne gry na PC w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Wszystkie gry PC mają określone minimalne wymagania sprzętowe, dzięki którym wiadomo, czy dany komputer obsłuży wymagania aplikacji. Oprócz tego gry komputerowe mogą również zawierać informacje o optymalnym sprzęcie umożliwiającym przeprowadzenie rozgrywki na wysokim poziomie szczegółowości.