Redakcja

Redakcja łowcygier.pl

 

 

Administrator strony

 

remike

remike

 

Pomysłodawca i założyciel serwisu. Praktycznie wszystko co tu widzicie zrodziło się w jego głowie i w mniej lub bardziej bezpośredni sposób zostało przeniesione na łamy portalu. Mieszkający na co dzień w Wielkiej Brytanii miłośnik wyszukiwania okazji.  Posiadacz dwóch PC-tów, dwóch Xboxów 360, PS3, Wii, 3DSa, Vity oraz kilku starszych konsol. Krążą legendy o tym, że jest tak zaawansowany w wykorzystywaniu okazji, że za wszystkie te konsole nie zapłacił ani grosza, a sklepy jeszcze mu za nie dopłaciły. Najlepsze jest to, że w każdej legendzie jest jakieś ziarno prawdy… Fan bundle’ów indie oraz wszystkiego co tanie. Jego to dewiza to: „nie zagram, ale kupię, żeby potem nie żałować”. Naczelny Łowca Gier.

 

Redaktorzy

 

jeti

jeti 

Redakcyjny ekspert od promocji konsolowych. Posiadacz PS3 oraz PSP. Jeti jest nieocenionym specjalistą w kwestii cen gier na wszystkie konsole stacjonarne i kieszonkowe. Niemal z encyklopedyczną wiedzą potrafi odpowiedzieć, jaka była najniższa dotychczasowa cena danego tytułu. Nie lubi indyków, bundli i rzadko zdarza mu się grać na PC, ale możecie mi wierzyć, że w swojej kategorii jest ekspertem najwyższej klasy! W ciemno możecie zdać się na jego zdanie!

kal3jdoskop

kal3jdoskop

 

Totalne przeciwieństwo jetiego. „Badziew” dla jetiego może być ulubioną perełką kal3jdoskopa, natomiast największe korporacyjne hity na konsole nie mają szans nawet przyciągnąć jego uwagi. Redakcyjny ekspert od indyków, bundle’ów oraz tytułów, o których nie słyszeliście, a w które zagrać warto. Świetny koordynator wspólnych zakupów bundlowych w czasie Happy Hours na IndieGala. Jeżeli potrzebujesz porady na temat opłacalności bundla, lub grywalności poszczególnej gry indie, o której nic w internecie nie piszą – zapytaj kal3jdoskopa!  Być może rozmawiał on nawet z twórcą tej gry! 
 PlainLazy

 

PlainLazy 

Redakcyjna kopalnia pomysłów. PlainLazy jest jedynym członkiem redakcji, którego nie znałem przed założeniem strony i dostał angaż dzięki przedstawieniu wszystkich swoich pomysłów dotyczących rozwoju Łowców. Część z nich została już zrealizowana (chociażby przegląd preorderów), kilka wprowadzimy jeszcze w najbliższej przyszłości. Jako jedyny z nas ma doświadczenie w redagowaniu stron internetowych (pisał m.in. dla mmorpg.org.pl, czy playpc.pl), dzięki czemu jego pomocne oko jest nieocenione przy realizacji kolejnych pomysłów! Fan gier MMORPG oraz wszelkich trybów multi w grach.  

 

Moderatorzy forum:

 

Specjalne podziękowania dla:

 

  • bulka_tarta – za stworzenie loga i pierwszych grafik na stronę
  • zelazkom – za współudział i pomoc w stworzeniu portalu od strony technicznej
  • LESZ3u i rob006 – za stworzenie nowej  wersji strony
  • Hemig – za wkład w rozwój serwisu i pomoc w łataniu dziur jeszcze przed jego startem.
  • Jones – za partnerstwo i konkurs z jego serwisem – markolf.pl. Liczymy na dalszą współpracę! 
autorem opisów jest: remike