X

Newsy z kategorii Gry za darmo

Minion Masters na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry Minion Masters, musicie zalogować się przez podstronę poświęconą akcji oraz wypełnić zadania wymienione w formularzu.

Pixel Puzzles Ultimate – Puzzle Pack: Reptile na Steama za darmo

Aby otrzymać za darmo Pixel Puzzles Ultimate – Puzzle Pack: Reptile (DLC) do darmowej gry Pixel Puzzles Ultimate, musicie zalogować się (za pośrednictwem konta Steam lub Facebooka) przez podstronę poświęconą akcji oraz wypełnić cztery zadania w mediach społecznościowych.

Crusaders of the Lost Idols: Epic Starter Pack na Steama za darmo

Aby otrzymać za darmo Crusaders of the Lost Idols: Epic Starter Pack do darmowej gry Crusaders of the Lost Idols, musicie udać się na tę stronę, kliknąć zielony przycisk „Download Now” po prawej stronie, podać adres e-mail, poprzez link otrzymany na maila zalogować za pośrednictwem konta Steam i następnie kliknąć przycisk „Get the key”. Klucz Steam zostanie wysłany na podany wcześniej adres e-mail.

The Note na Steama za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry The Note, musicie zalogować się (za pośrednictwem konta Steam) przez podstronę poświęconą akcji, wypełnić zadania w mediach społecznościowych i następnie kliknąć przycisk “Enter”.

Alien Shooter 2: Reloaded na Steama za darmo

Aby otrzymać za darmo Alien Shooter 2: Reloaded, wystarczy podać swój adres e-mail w formularzu na tej stronie, a następnie zalogować się za pomocą Facebooka.

Alien Shooter 2: Conscription na Steama za darmo

Aby otrzymać za darmo Alien Shooter 2: Conscription, musicie udać się na tę stronę, podać adres e-mail oraz wypełnić dwa zadania w mediach społecznościowych. Klucz Steam zostanie wysłany na podany wcześniej adres e-mail.

Head Shot na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry Head Shot, musicie udać się na tę stronę, dołączyć do grupy Grab The Games na Steamie i wypełnić trzy pomniejsze zadania.

Subject 13 na Steama za darmo

Aby otrzymać grę Subject 13, wystarczy uzupełnić formularz na tej stronie. Klucz zostanie wysłany w przyszłym tygodniu na podany adres e-mail.

Oferta potrwa do jutra do godziny 9:00.

DiRT Showdown na Steama za darmo w Humble Store

DiRT Showdown – za darmo

Oferta potrwa 48 godzin.

Heckabomb na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać za darmo Heckabomb, wystarczy podać swój adres e-mail w formularzu na tej stronie, a następnie zalogować się za pomocą Facebooka.

Horizon Shift na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać za darmo klucz Steam do gry Horizon Shift, wystarczy podać swój adres e-mail w formularzu na tej stronie, a następnie zalogować się za pomocą Facebooka.

Darmowy weekend z grą Heroes of the Storm

Gracze ze wszystkich regionów w dniach 13-16 stycznia będą mogli zagrać każdą postacią w darmowej grze Heroes of the Storm.

Broadsword: Age of Chivalry na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać za darmo Broadsword: Age of Chivalry, wystarczy podać swój adres e-mail w formularzu na tej stronie, a następnie zalogować się za pomocą Facebooka.

Memories of a Vagabond na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać za darmo Memories of a Vagabond, wystarczy podać swój adres e-mail w formularzu na tej stronie, a następnie zalogować się za pomocą Facebooka.

DLC “Michelin Fan Pack” do Euro Truck Simulator 2 za darmo dla osób, które grały w podstawkę przez minimum 75 godzin

Michelin Fan Pack DLC otrzymacie w formularzu na tej stronie. Otrzymają je osoby, które spędziły min. 75 godzin grając w Euro Truck Simulator 2 oraz wypełnią kilka zadań w mediach społecznościowych.

Dzięki za cynk, Sebastian i Łukasz!

Assassin’s Creed Unity – Dead Kings za darmo na wszystkich platformach
PC

Assassin’s Creed Unity – Dead Kings za darmo na wszystkich platformach

Assassin’s Creed Unity – Dead Kings (XOne) – za darmo
Assassin’s Creed Unity – Dead Kings (PS4) – za darmo
Assassin’s Creed Unity – Dead Kings (PC) – DLC zostanie automatycznie dodane gdy pobierzecie pełną wersję z Uplay/ Steama

Why So Evil na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry Why So Evil, udajcie się na tę stronę i wypełnijcie zadania wymienione w formularzu.

GooCubelets: The Algoorithm na Steama ponownie za darmo

Aby otrzymać klucz Steam do gry GooCubelets: The Algoorithm, udajcie się na tę stronę i wypełnijcie zadania wymienione w formularzu.

Starsze posty «