Gry za darmo

Gry za darmo na Steam, Origin, Uplay oraz PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Darmowe gry FPS, RPG, RTS i inne. Nie płać za klucze Steam. Graj za darmo na konsolach. Stań się prawdziwym łowcą okazji dzięki Lowcygier.pl!

Premie za wyzwania dnia, prezent w postaci sztabek złota oraz 2X PD w Red Dead Online

Aby otrzymać 5 sztabek złota w grze, wystarczy zagrać w dowolnym momencie przed 14 kwietnia. Dodatkowo, tryby konfrontacji i wyścigi zapewnią w tym tygodniu 2x PD, a ukończenie jednego wyzwania dziennie przez 3 dni odblokuje serię prezentów – 10 specjalnych lekarstw, 10 specjalnych toników, 10 specjalnych olejów z węża i 20 sztuk zapalającego śrutu do strzelby.

Nagrody będzie można odebrać w ciągu 48 godzin od ukończenia wyzwań.

Więcej o nagrodach i premiach dla graczy przeczytacie w tym miejscu.

Grę Red Dead Redemption 2 zakupić możecie najtaniej w:

[Akt.] Darmowy tydzień z Gears 5 w ramach Xbox Live Gold Free Play Days oraz na Steamie

AKTUALIZACJA

Gears 5 teraz za darmo do 12 kwietnia również na Steamie.

Gears 5 (PC + XOne) – graj za darmo do 12 kwietnia
Gears 5 (Steam) – graj za darmo do 12 kwietnia

Do gry w ramach Free Play Days wymagany jest aktywny abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Zdobyte osiągnięcia przenoszone są do zakupionej gry.

Darmowy weekend z The Crew 2 na PC i PlayStation 4

Okres darmowego grania w The Crew 2 potrwa w dniach 9-13 kwietnia. W tym czasie będziecie mieli dostęp do pełnej wersji gry. Jeśli po darmowym weekendzie zdecydujecie się na zakup The Crew 2, wszystkie poczynione postępy i zdobyte pojazdy zostaną przeniesione do pełnej wersji. Subskrypcja PS+ nie jest wymagana do udziału w darmowym weekendzie.

Już teraz możecie dokonywać pre-loadu na platformie Uplay.

Więcej o evencie przeczytacie w tym miejscu.

Darmowy weekend The Crew 2
  Polecamy

[Akt. #4 4.04] Zostań w domu i graj - 48 darmowych gier na PC, PlayStation i Xbox One (03.04.2020 r.)

Mamy to! Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) potwierdziła, że pozostanie w domach i granie w gry to najlepsze co możemy w tej chwili zrobić. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!

Uwaga!, uwaga!, Czytelnicy Lowcygier.pl! W związku z zagrożeniem związanym z pandemią, dla bezpieczeństwa swojego oraz innych graczy, powinniście skupić się na graniu w gry i unikaniu kontaktów off-line! Nie bójcie się… nie pozostawimy Was samych sobie!

Łowcy, żeby uprzyjemnić Wam chwile spędzone przed komputerem, podobnie jak w poprzednich tygodniach, przygotowaliśmy dla Was ogromną listę darmowych gier. W artykule znajdziecie zarówno tytuły, które przez najbliższe dni możecie przetestować za darmo, jak i produkcje, które można przypisać do konta na stałe, bez ponoszenia dodatkowych opłat! 🙂

Kolejne darmowe gry na Steam!

Pojawiły się kolejne darmowe gry na Steam!

Darmowy weekend z trybem multiplayer Call of Duty: Modern Warfare

Activision Blizzard w dniach od 3 kwietnia do 6 kwietnia udostępni za darmo tryb multiplayer w najnowszej odsłonie Call of Duty: Modern Warfare. Tryb będzie dostępny z poziomu darmowego Call of Duty Warzone. Odblokowane zostaną wszystkie mapy. Dodatkowo przez weekend zdobywanie punktów doświadczenia będzie podwojone.

Źródło: twitter

  Polecamy

Fallout 76 z dodatkiem Wastelanders za darmo na Steamie dla posiadaczy gry na launcherze Bethesdy!

Dotychczasowi posiadacze Fallout 76 na launcherze Bethesdy otrzymają darmową kopię gry Fallout 76 na Steamie wraz z dodatkiem Wastelanders!

Wystarczy, że przejdziecie tutaj i połączycie konto Steam z kontem Bethesda.net przed 13 kwietnia do godz. 5:59. Gdy Fallout 76 pojawi się na Steamie (premiera 14 kwietnia), gra automatycznie przypisze się do waszej bibiloteki Steam!

Dodatkowo, między 14-28 kwietnia wszyscy posiadacze Fallout 76 na Steamie (włącznie z tymi, którzy otrzymali grę za darmo) otrzymają za darmo zestaw Fallout Classic Collection!

Źródło: Bethesda.net

Gdzie najtaniej zakupić klucz Bethesda do Fallout 76?

Aktualnie najkorzystniejsza jest oferta cdkeys w cenie 42,79 zł. Pełne zestawienie ofert znaleźć możecie na GG.deals.

Darmowy weekend z WWE 2K20, Starlink: Battle for Atlas, Monster Energy Supercross 3 oraz The Elder Scrolls Online na Xbox One

WWE 2K20 – graj za darmo przez weekend
Starlink: Battle for Atlas – graj za darmo przez weekend
Monster Energy Supercross 3 – graj za darmo przez weekend
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited – graj za darmo przez weekend

Do gry wymagany jest aktywny abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Zdobyte osiągnięcia przenoszone są do zakupionej gry.