
Przegląd ofert na Another Code Recollection. Kultowa seria z Nintendo DS i Wii powraca na Switchu
Premiera Another Code: Recollection już w ten piątek. Najnowsza gra ekskluzywna na Nintendo Switch to jedna z ciekawszych pozycji dla fanów gatunku point & click, jaka ukaże się na rynku w styczniu. Z tej okazji stworzyliśmy dla Was mini-przegląd ofert na produkcje opowiadającą o losach Ashley Robbins. Z dalszej części artykułu dowiecie się m.in., gdzie cena Another Code: Recollection jest aktualnie najniższa.
Aktualizacja #3
Zaktualizowaliśmy artykuł pod kątem dostępności ofert i cen.
Cena Another Code Recollection – wersja pudełkowa
Przedpremierowe zamówienia na pudełkowe wydanie nowej gry ekskluzywnej na Nintendo Switch możecie składać w wybranych sklepach internetowych. Polska cena Another Code: Recollection zaczyna się od 217,90 zł.
Promocja na Another Code Recollection w Nintendo eShop
Remake dwóch produkcji wydanych pierwotnie na poprzednich konsolach Nintendo dostępny jest w cyfrowej dystrybucji za pośrednictwem Nintendo eShop. Pre-order tytułu możecie zakupić za 249,80 zł. Jak się zapewne domyślacie, cena Another Code: Recollection może zostać nieco obniżona. Wystarczy, że do opłacenia zamówienia wykorzystacie tanie karty podarunkowe.
Tanie karty podarunkowe idealnie nadają się do opłacania zakupów w sklepie Nintendo. Taka metoda płatności pozwala zaoszczędzić na dowolnym zamówieniu. W poniższym zestawieniu znajdziecie najlepsze promocje na doładowania o wartości 120 PLN. Dla osób, które jeszcze nigdy nie korzystały z tej metody, przygotowaliśmy specjalny poradnik, wyjaśniający jak aktywować giftcardy w Nintendo eShop.
Przypominamy, że data premiery Another Code: Recollection została zaplanowana na 19 stycznia 2024 roku.
Co wiemy o grze Another Code Recollection na Switcha?
Najnowsza pozycja ekskluzywna na Nintendo Switch to zestaw zawierający odświeżone wersje dwóch gier z serii Another Code – wydanego pierwotnie w 2005 roku na Nintendo DS Another Code: Two Memories oraz Another Code: R Journey into Lost Memories, które zadebiutowało w 2009 roku na konsoli Nintendo Wii. Oba tytuły opowiadają nam historie związane z Ashley Mizuki Robbins, która usilnie próbuje poznać prawdę na temat losu swoich rodziców. Produkcja, tak jak na przedstawiciela gatunku point & click przystało, skupia się na eksploracji świata i stopniowym odkrywaniu kolejnych sekretów rodziny Robbinsów. W ramach zabawy będziemy mogli wykonywać także zdjęcia, a analizowanie poszczególnych fotografii jest jednym z głównych założeń rozgrywki.
Remake dwóch klasycznych odsłon serii znacząco zyskuje na jakości, a różnice w oprawie graficznej są widoczne gołym okiem, co szczególnie uwydatnia się w trakcie eksploracji stworzonych na nowo środowisk 3D. Poza tym tytuł otrzymał też zupełnie nowy dubbing oraz dodatkowe utwory w ścieżce dźwiękowej. Kompletnemu odświeżeniu uległy również przerywniki filmowe. Do dyspozycji graczy oddano także kilka nowych zagadek, które powinny znacząco urozmaicić zabawę. Dodatkowo, z dedykacją dla osób, które stawiają pierwsze kroki w tego typu grach, zaimplementowano specjalny system podpowiedzi.




