Promocje pudełkowe

Promocje na gry w dystrybucji pudełkowej na PC, PlayStation, Xbox, Nintendo Switch. Tanie gry na Steam, Origin, Uplay oraz konsole.

Czytaj więcej »

Warhammer: Vermintide II Deluxe Edition na PlayStation 4 oraz Xbox One od 34,90 zł w polskich sklepach

Promocje na Warhammer: Vermintide II Deluxe Edition na PlayStation 4:

Promocje na Warhammer: Vermintide II Deluxe Edition na Xbox One:

Lepiej jak jest Weekend oraz Weekend Limitowanych Okazji w RTV Euro AGD – promocje na gry oraz akcesoria gamingowe (31.07)

Promocje na gry:

Promocje na akcesoria gamingowe:

Promocje na laptopy gamingowe:

OFERTA LIMITOWANA CZASOWO I ILOŚCIOWO

Promocje obowiązują do 03.08.2020 do 23:45. Wszystkie oferty promocyjne znajdziecie pod adresem promocji Weekend Limitowanych Okazji oraz Lepiej jak jest Weekend.

Promocje na sprzęt gamingowy znajdziecie w dalszej części wpisu.

Pudełkowe Rocket Arena Edycja Mityczna na PC, PlayStation 4 i Xbox One od 44,90 zł w polskich sklepach

Cena Skater XL - mini przegląd promocji na symulator jazdy na deskorolce

Dziś premierę ma Skater XL – zręcznościowy symulator traktujący o jeździe na deskorolce. Cena Skater XL na konsolach, jak i PC jest zbliżona, niemniej jednak ze względu na kilka pytań dot. tego gdzie najtaniej zakupić Easy Day Studios, postanowiliśmy przygotować mini przegląd promocji 🙂

W Skater XL wcielamy się w tytułowego dekorolkarza i z perspektywy trzeciej osoby, wykonujemy ewolucje starając się zdobyć jak największą liczbę punktów.

Produkcja Easy Day Studios jest już dostępny na PC, PlayStation 4, Xbox One. Premiera wersji na Nintendo Switch przewidziana jest na grudzień 2020 roku.

Uwzględniamy każdą okazję, nie zamykamy się wyłącznie na polskie sklepy, ale przeglądamy również oferty sklepów zagranicznych, by znaleźć gry pudełkowe w najlepszych promocjach. Dziesiątki zebranych propozycji zapewniają szeroki wybór Łowcom, którzy nie muszą kupować gry w cenach rynkowych, lecz mogą nabyć cenioną grę w niskiej cenie.

Szukamy dla Ciebie najlepszych okazji w sklepach z grami. Promocje na gry pojawiają się często, ale trzeba wiedzieć, gdzie ich szukać. Robimy to zatem za Ciebie, by zaoszczędzić twój cenny czas. Tanie gry są pożądaniem wśród wielu graczy, którzy wymagają świetnych ofert artykułów dostępnych na różne urządzenia: PC, Xbox, PC czy Nintendo Switch. Porządkujemy także gry na daną platformę: czy to Steam, Uplay, Origin lub konkretna konsola.