Jak aktywować kartę podarunkową w Nintendo eShop?

Łowcy, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze sposób aktywacji Nintendo eShop Card jest oczywisty. Z tego powodu stworzyliśmy mini-poradnik, z którego dowiecie się gdzie kupić i jak skorzystać z doładowania Nintendo Switch. W identyczny sposób można skorzystać z innych kart podarunkowych, na przykład na dodatki do gier, umieszczone w pudełkach niektórych specjalnych wydań.

Gdzie kupić Nintendo eShop Card najtaniej?

Zanim przejdziemy do sposobu aktywacji doładowania Nintendo Switch, przedstawimy najlepsze miejsca, w których można się zaopatrzyć w Nintendo eShop Card. W zestawieniach umieszczonych poniżej znajdziesz zawsze aktualne promocje na karty podarunkowe Nintendo. Instrukcja aktywacji doładowań znajduje się w dalszej części artykułu.

Jak aktywować Nintendo eShop Card na konsoli Nintendo Switch?

Kiedy masz już gotowe doładowanie Nintendo, którym chcesz zasilić portfel Switcha, wystarczy, że postąpisz zgodnie z kilkoma prostymi krokami:

  1. Z poziomu głównego menu konsoli Nintendo Switch uruchom Nintendo eShop.
  2. W zakładkach po lewej stronie ekranu odszukaj opcję „Enter Code” (Zrealizuj kod).
  3. Na tej podstronie wpisz otrzymany kod Nintendo eShop Card i naciśnij przycisk „Ok”.

Po wykonaniu tych trzech prostych kroków do konta zostanie dodana zawartość z karty Nintendo.

Jak aktywować Nintendo eShop Card na komputerze?

Jeśli nie masz przy sobie konsoli Nintendo Switch możesz przeprowadzić całą operację z poziomu przeglądarki internetowej na komputerze (lub telefonie).

  1. Udaj się na stronę Nintendo.com/redeem.
  2. Naciśnij przycisk „Sign In” i wprowadź dane swojego konta. Upewnij się, że zostałeś zalogowany na odpowiedni profil.
  3. Wprowadź kod zakupionego Nintendo eShop Card, po czym naciśnij przycisk „Next”.
  4. Strona poprosi cię o dodatkową weryfikację tożsamości poprzez ponownie wpisanie hasła do konta. Następnie naciśnij „Redeem”.

To już wszystko, na koncie powinny pojawić się wszystkie środki z doładowania Nintendo (lub inna zawartość bonusowa do wybranej gry).