Promocje z keyshopów

Gry cyfrowe na PC oraz PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch. Oferty na tanie klucze Steam, Origin, Uplay, Epic Games. Keyshopy takie jak: Gamivo, Eneba, CDkeys. Zdaj się na Lowcygier.pl i nie przepłacaj za gry wideo!

Czytaj więcej »

Promocje na Robux do gry Roblox w Eneba – giftcard 800 Robux za 34,73 zł

Wykorzystując specjalny kod zniżkowy w sklepie Eneba zakupicie tanio Robux do gry Roblox. Karta podarunkowa na 800 Robux kosztuje niecałe 35 złotych.

Czytaj więcej

2 miesiące Xbox Game Pass Ultimate dla nowych kont za 1,21 zł w Kinguinie

Korzystając z kodu zniżkowego w Kinguinie zakupicie tani abonament Xbox Game Pass Ultimate. 2 miesiące usługi kosztuje jedyne 1,21 zł! Z oferty skorzystać można tylko na kontach, które nigdy wcześniej nie miały aktywnego XGP.

Czytaj więcej

Najlepsze promocje na gry PC - pecetowe podsumowanie środy (18.05)

Łowcy, przed Wami kolejne zestawienie zawierające najciekawsze oferty na gry PC w promocyjnych cenach. Tradycyjnie, wybraliśmy najlepsze naszym zdaniem okazje z ostatnich dni, z dedykacją dla PCMRów 🙂 

Czytaj więcej

Dwa miesiące Xbox Game Pass Ultimate za 72,11 zł dla aktywnych subskrybentów

Aktywni abonenci Xbox Game Pass Ultimate mogą przedłużyć swoją subskrypcję za 71,11 złotych. Abonamenty Microsoftu podelgają konwersji, dzięki czemu korzystając z giftcarda na 12 miesięcy EA Play ze sklepu Eneba otrzymacie 2 miesiące XGP Ultimate.

Czytaj więcej

Ostatnia szansa na zakup Fall Guys: Ultimate Knockout na Steam! Gra dostępna od 28,41 zł

Już 21 czerwca Fall Guys przejdzie na model free-2-play w Epic Games Store i tym samym zniknie ze Steama. Dlatego to już ostatnia szansa na zakup kluczy Steam Fall Guys: Ultimate Knockout. Posiadacze gry na platformie Valve będą mieli dostęp do usprawnionej wersji produkcji oraz otrzymają za darmo zestaw kosmetycznych dodatków Legacy Pack i przepustkę na Sezon 1.

Czytaj więcej

Karta podarunkowa 100 PLN do PlayStation Store za 85 zł w Eneba (akt.)

Korzystając ze specjalnego kodu zniżkowego w sklepie Eneba kupicie tanie doładowania do PlayStation Store. Karta podarunkowa o wartości 100 PLN kosztuje jedyne 85 zł.

Czytaj więcej

Jeśli podany rabat nie działa, aktualny znaleźć można na GG.Deals.

Xbox Series X za 2329 zł (możliwe 1918 zł) w niemieckim Microsoft Store

W niemieckim oddziale sklepu Micorosoft Store ponownie dostępny jest Xbox Series X. Najnowszy sprzęt od Microsoftu możecie zamówić do Polski za 2329 zł. Natomiast po wykorzystaniu kart podarunkowych cena konsoli wyniesie jedynie 1918 zł! 

Czytaj więcej
  • Xbox Series X – 499,99€ (2328,78 zł lub 1918,19 zł przy płatności giftcardami)

Promocje na Robux do gry Roblox w Eneba – 800 Robux za 34,33 zł

W ramach wyprzedaży w sklepie Eneba tylko dla Łowców Gier zakupicie tanio Robux do gry Roblox. Karta podarunkowa na 800 Robux kosztuje 34,33 zł.

Czytaj więcej

Promocje w brazylijskim Xbox Store – Star Wars Jedi Fallen Order, FIFA 22 oraz Dirt Rally tanio (17.05)

Na dzisiejszej wyprzedaży w Xbox Store możecie dodatkowo zaoszczędzić dokonując zakupów w brazylijskim regionie sklepu. Korzystając z kart podarunkowych BRL kupicie tanio takie gry jak Star Wars Jedi Fallen Order oraz FIFA 22.

Czytaj więcej

Roczny abonament PlayStation Plus za 163,40 zł w Eneba

W ramach wyprzedaży w Eneba dla Łowców Gier kupicie tanio roczny abonament PlayStation Plus. Po skorzystaniu z kodu zniżkowego 12 miesięcy usługi Sony kosztuje jedyne 163,40 zł.

Czytaj więcej

[Pricebug] Pre-order Dolmen (XOne / XS) za 39,41 zł zamiast 169 zł w saudyjskim Microsoft Store

W regionie Arabii Saudyjskiej w Sklepie Microsoftu można zakupić pre-order Dolmen za jedyne 39,41 złotych! Prawdopodobnie jest to błąd cenowy, gra w polskim MS Store kosztuje 169 zł.

Czytaj więcej
  • Dolmen – 34,99 SAR (37.45 zł) – przy płatności kartą 50 SAR za €11.50 (53,52 zł) z kodem LOWCYGIER13 w Eneba

Jeżeli szukasz tańszej opcji na zakup upragnionego tytułu, bądź w szybki sposób chciałbyś się w niego zaopatrzyć, zapoznaj się bliżej z keyshopami. Strony tego typu opierają się na usłudze sprzedawania cyfrowych kluczy do gier bez konieczności wychodzenia z domu. W ten sposób jesteś w stanie dokonać zakupu w szybki i przyjemny sposób. Jedyne co musisz zrobić to znaleźć tytuł w dowolnym keyshopie i wybrać użytkownika, od którego chciałbyś kupić grę. Pamiętaj! Im bardziej wiarygodny sprzedawca, tym mniejsze prawdopodobieństwo oszustwa. Jeżeli chcesz mieć gwarancję, że w przypadku niedziałającego klucza, odzyskasz swoje pieniądze lub wymienisz klucz na nowy, warto w zamówieniu zaznaczyć opcję ubezpieczenia. Tanie klucze do gier to dobra okazja dla graczy, którym nie zależy na kolekcji pudełek, natomiast preferują oni szybki i nie tak drogi dostęp do ulubionej rozrywki. 

Jeżeli wciąż czujesz się nieprzekonany, sprawdź dowolny keyshop, bądź użyj porównywarki ofert i zdecyduj sam, który sposób zakupu jest dla Ciebie bardziej optymalny.