The Great Geometric Multiverse Tour za darmo na Steamie

The Great Geometric Multiverse Tour – za darmo

Oferta potrwa 3 dni.

Dzięki za info, Gavern i Kuwejt.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w artykułach to linki afiliacyjne. Klikając w nie lub też finalizując za ich pomocą kupno produktu, nie ponosisz żadnych kosztów. Jednocześnie sprawiasz, że otrzymujemy wynagrodzenie, dzięki któremu praca Redakcji jest możliwa.

Komentarze do "The Great Geometric Multiverse Tour za darmo na Steamie"

    1. Dodaje +1 do biblioteki, tylko ja najpierw zainstalowałem grę i po od instalowaniu gra została w bibliotece.

    2. A nawet jak dostanie karty, to za wzięcie tego ze sklepu Steama za darmo nie dostaniecie ani jednej.

  1. Acziki powalające.Deal trillion damage.Play with 1 or more cheats enabled. Musisz czitować, żeby zdobyć osiągnięcie.

  2. I właśnie takim gównem karmi nas Gaben , nie ma to jak darmówki na Epic 🙂

    1. Użyj czasem rozumu. Gaben niczego nie rozdaje za darmo, bo to nie jest produkcja Valve. Developer rozdaje a po prostu ma grę na Steam jak kilkanaście tysięcy innych gier. Ile gier jest na Epic? 30?

      1. A jaki procent z tych tysięcy gier steamowych to coś godnego uwagi a nie chłam typu asset flip, asset grab, shovelware czy gry indie o budżecie suchej buły z wodą?

      2. heh, ja sam nazbierałem/kupiłem już 35 gier na epicu, a niedługo inni będą mieli po 100+ tam a ty dalej z ręką w nocniku, pobudka 😉

      3. Z 30 gier to już było rozdanych darmowo. Ale trzeba gadać głupoty jakie to Epic jest złe. Tak jak MekaBirb napisał, może na Steam jest duuuuużo gier, ale z 95-99% to gówniane produkcje.