Dodatek Assassin's Creed Valhalla The Last Chapter już dostępny za darmo dla posiadaczy podstawowej wersji gry

Ubisoft przygotował fabularne zakończenie historii Eivor. Wszyscy posiadacze Assassin’s Creed Valhalla mogą od dzisiaj pobrać dodatek The Last Chapter za darmo. Rozszerzenie jest zawarte w najnowszej aktualizacji na platformach PC, PlayStation i Xbox.

Assassin’s Creed Valhalla The Last Chapter zawiera między innymi dodatkowe zadanie „Shared History”, w którym wystąpi postać z nadchodzącego Assassin’s Creed Mirage. Co za tym idzie darmowa aktualizacja powiąże ze sobą obie odsłony serii. Oprócz tego The Last Chapter przyniesie liczne poprawki błędów oraz opcję założenia kaptura na stałe. Dodatek jest już dostępny na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.


Gdzie kupić taniej Assassin’s Creed Valhalla na PC?

W poniższej tabelce znajdziecie najlepsze promocje na Assassin’s Creed Valhalla. Cyfrowe wydanie gry na PC kupicie od 61,85 zł.

Niektóre odnośniki w artykułach to linki afiliacyjne. Klikając w nie lub też finalizując za ich pomocą kupno produktu, nie ponosisz żadnych kosztów. Jednocześnie sprawiasz, że otrzymujemy wynagrodzenie, dzięki któremu praca Redakcji jest możliwa.