
Beta Injustice 2 za darmo na Steamie
Injustice™ 2 Online Beta – graj za darmo do 10 listopada
W becie dostępny jest tryb multiplayer 1v1.
Niektóre odnośniki w artykułach to linki afiliacyjne. Klikając w nie lub też finalizując za ich pomocą
kupno produktu, nie ponosisz żadnych kosztów. Jednocześnie sprawiasz, że otrzymujemy wynagrodzenie,
dzięki któremu praca Redakcji jest możliwa.
31.8GB jak coś 😉
Ble. Musiałbym odinstalować ARK ;p
ok kto chce ze mną się nap/……?
Ok, mogę się z Tobą napić.
Ty alkoholiku ty!
Napić się to chce każdy, ale robić, to nie ma komu.
Ktoś pić musi, by inni robić mogli. Czy jakoś tak.
Czy w becie można zmierzyć się z wybranym przeciwnikiem (tj. ze swoim znajomym) czy tylko z losowym wrogiem z internetu?
Jest wyszukiwanie na zasadzie rankedów ale da się pograć ze znajomym, tylko trzeba się zgadać czasowo i odrzucać propozycje niechcianych oponentów.
Trafiłem kolegę za około 10 razem
Chrzanić betę, dziś premiera.
U mnie się nie uruchamia (i5-2400,16GB,R9_280X,Win10). Jest plansza tytułowa, na pasku zadań pojawia się UnrealEngine3 i sysko znika. Miał ktoś podobnie?
Nie, ale może wejdź w folder redist w grze i zainstaluj wszystko co tam jest.
Optymalizacja to jakaś pomyłka. i7-6700k@4,5GHz + 1080ti@1911MHz i na oko około 20 fps. W tym samym czasie użycie gpu to jakieś 30-40%. Albo coś jest nie halo z silnikiem gry, albo z serwerami. Ciężko oceniać po 2 grach, jednak na pierwszy rzut oka nie umywa się do MK. Jest to oczywiście moja opinia 🙂
W benchmarku który musisz przejść pisze ile masz fps, nie musisz sprawdzać na oko 😉
Upewnij się, że nie zatwierdzasz do walki kogoś kto nie przeszedł pozytywnie testu fps bo wtedy to czuć lag.
Mam 60 na high na sporo słabszym configu, ale fakt że coś nie do końca wykorzystuje GPU bo nie słyszałem za bardzo wiatraków przez te 2h.
W cutscenach jest 30fps lock i tego nie zmienisz.
Z GTX1070, prockiem sprzed 4 lat (4670K@4GHz) i wszystkim ustawionym na max mam 40-60 klatek, rozegrałem z 10 pojedynków i wszystko było spoko.
Benchmark pokazał bodajże min 20 max 60 i średnia również bliska 60. Założyłem więc, że był chwilowy lag, stąd te 20 fps. Tymczasem podczas gry cały czas było +/- 20 fps. Fakt, że wszytko miałem ustawione na max + rozdzielczość 1440p. Jak znajdę chwilę to pobiorę i spradzę jeszcze raz.
3 gry i 3 lose, kolejny raz sobie przypomniam ze bijatyki sa nie dla mnie szczegolnie jesli gram po sieci. Ze tez nawet nie dali tutoriala i za cholere nie wiem jak blokowac, kierunki nic nie daja.
Pierwsze 2 gry wygladaly jakby slepi probowali grac wciskajac losowe przyciski a w 3 grze gralem kontra totalny wymiatacz ktory kampil uzywajac swojego kombosa wyrzucajacego mnie w powietrze i uderzajace pare razy czy lapiac jak sie zblize.
własnie zwykle o to w tych grach chodzi,znajdujesz combosa i spamujesz w kazdej walce. Tylko nieliczni potrafia grac z kombinacjami.
Szkoda, ze nie da sie grac local 1vs1.
Czyli pewnie wystarczająco długo żeby przejść fabułę 😉
No na pewno jak nie ma sp a jest tylko 1vs1 bez nawet podstawowego treningu.
No dobra, tego nie wiedziałem ;p E, to chyba odpuszczę 🙂
spadają mi mega fps na 1080ti nie pozdrawiam