Call of Duty Black Ops 6 w Xbox Game Pass na premierę! Microsoft potwierdza!

Ostatnie tygodnie upłynęły nam w sferze plotek dotyczących tego, czy Call of Duty Black Ops 6 zadebiutuje w Xbox Game Pass w dniu swojej premiery. Początkowo brano to za pewnik, sugerując się obietnicami Microsoftu, później natomiast pojawiły się głosy, że w amerykańskiej firmie trwają rozmowy czy aby na pewno CoD w Game Pass będzie dobrym rozwiązaniem z biznesowego punktu widzenia. Te najwidoczniej zostały już zakończone, i to z dobrym rezultatem dla graczy, gdyż posiadacze mobilnej aplikacji Xbox Game Pass zaczęli otrzymywać wymowne powiadomienia, po czym Microsoft oficjalnie potwierdził informację.

Aktualizacja: Mamy oficjalne potwierdzenie od Microsoftu! CoD Black Ops 6 w Game Pass!

Nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie! W nowym poście na blogu Xbox Wire Microsoft zaznaczył, że posiadacze Game Pass będą mogli zagrać w Call of Duty: Black Ops 6 dzięki Game Pass już w dniu premiery. Szczegóły dotyczące nowej odsłony CoDa poznamy 9 czerwca, w trakcie specjalnego wydarzenia poświęconego grze. Na razie możemy nacieszyć oko klimatycznym live action trailerem.

Zapowiedź Call of Duty Black Ops 6 Direct po Xbox Games Showcase. Microsoft odsłania karty

Źródło: Xbox Wire


Pierwotną treść wpisu znajdziecie poniżej:

Nowe Call of Duty trafi do Game Pass jeszcze w tym roku

O całej sprawie zrobiło się głośno na portalu X. Konta powiązane z gamingiem zaczęły udostępniać wycinek zrzutu ekranu prezentujący powiadomienie informujące o tym, że nadchodząca odsłona Call of Duty od Treyarch, z akcją osadzoną prawdopodobnie w Zatoce Perskiej, jeszcze w tym roku zasili bibliotekę subskrypcji.

Na temat wypowiedział się także dziennikarz portalu Windows Central, Jez Corden, zazwyczaj nieźle zaznajomiony z planami amerykańskiej korporacji. Stwierdził on wprost, że oficjalne ogłoszenie powinno pojawić się jeszcze w tym tygodniu.

Poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate dla polskich kont. 3 miesiące za 94 zł, 16 m. i 15 dni za 497 zł

Warto przy okazji zaznaczyć, że strzelanka od Activision zadebiutuje na dwóch generacjach konsol, a przynajmniej tak wynika z wycieku z systemów sklepu Gamestop. Jeśli więc myśleliście o zamienieniu swojego wysłużonego Xbox One lub PS4 na nowszy sprzęt, tylko po to, by zagrać w CoDa, będziecie mogli wstrzymać się jeszcze rok.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.

Łowcy, wychodzi więc na to, że nie trzeba się już raczej bać o premierę Call of Duty w Xbox Game Pass. Jak myślicie, jak wpłynie to na wyniki abonamentu Microsoftu? Kiedy do usługi trafią starsze odsłony serii?

O autorze
Community Manager, Redaktor

Inżynier budownictwa, który postanowił porzucić zawód i, wbrew swojej rodzicielce głoszącej “zostaw te gry, z tego nie wyżyjesz”, podążyć za marzeniami. Do ekipy Łowców dołączył w 2020 r., początkowo jako autor dłuższych form, z czasem awansując na człowieka-orkiestrę zajmującego się…

Czytaj więcej
Niektóre odnośniki w artykułach to linki afiliacyjne. Klikając w nie lub też finalizując za ich pomocą kupno produktu, nie ponosisz żadnych kosztów. Jednocześnie sprawiasz, że otrzymujemy wynagrodzenie, dzięki któremu praca Redakcji jest możliwa.