Obniżka na Sang-Froid - Tales of Werewolves w Greenmangaming
Sang-Froid – Tales of Werewolves – 3.74$ – Steam
UWAGA: Kupujesz na GMG po raz pierwszy? Zarejestruj się, używając powyższego linku. Jeżeli w przyszłości zdecydujesz się zakupić cokolwiek o wartości 2 dolarów, otrzymasz kolejne 2 dolary w postaci kredytów do zużycia na dowolną grę w sklepie!
Niektóre odnośniki w artykułach to linki afiliacyjne. Klikając w nie lub też finalizując za ich pomocą
kupno produktu, nie ponosisz żadnych kosztów. Jednocześnie sprawiasz, że otrzymujemy wynagrodzenie,
dzięki któremu praca Redakcji jest możliwa.
Duże wymagania jak na grafikę z 99′
Do tej gry wystarczy HD4000, tak więc nie rozumiem zarzutu. Poza tym, gra wygląda całkiem ładnie, a w 99 roku nie widziałem gierek w rozdziałce 1080p.
Bo wtedy nawet nie było sprzętu który by ogarnął 1080p. Mówie o sprzęcie konsumenckim. 🙂
kolejny naysayer na łowcach, nie podoba się nie kupujesz i nie grasz;) Gra świetna. Polecam dla tych którzy lubią tower defy. Poza tym, od kiedy to grafika jest wyznacznikiem grywalności…?
Grafika mnie nie interesuję, grywam często w rogueliki a one grafiką nie grzeszą jak wiemy, za to stosunek grafika / wymagania dużo mówi o tym ile czasu poświęcono na optymalizację a więc też o stosunku do nabywców.
Mądrzysz się, a nie masz pojęcia. Czasami jakiś efekt graficzny wymaga po prostu nowszej karty, bo starsza go nie obsługuje – doskonałym przykładem jest dwuwymiarowy M&M: CoH, który nie uruchomi się na komputerze z grafiką nieobsługującą Shader Model 3.0 (dlatego nie mogę go uruchomić np. na starszym laptopie). Wymagania nie zawsze świadczą o optymalizacji kodu… świadczy o tym raczej gra, która dostaje czkawki na najnowszym sprzęcie. Sang-Froid – Tales of Werewolves jest świetną gierką, moim zdaniem zoptymalizowaną poprawnie.
Nie ocenia się książki po okładce.
cena identyczna jak na amazonie z zniżką 🙂
Hmm nie ma aktualnego kodu znizkowego na gmg?
-25% by sie przydalo :>
Hmm a jest szansa, że jakaś zniżka się pojawi? Wiadomo do kiedy jest ta promocja?
promocja trwa 24h
powinni to za darmo rozdawać
Dlaczego tak myslisz? Myslisz ze nie warto zaplacic za czas jaki developerzy wlozyli w ta jak mi sie wydaje dobra produkcje?
S-F – ToW to jedna z ciekawszych action-tower defence w jakie dane mi było ostatnio zagrać. W grze tej taktyczne planowanie jest, w moim przekonaniu, dużo trudniejsze i dużo istotniejsze niż w serii Orcs Must Die. Poziom trudności jest wysoki, ale sprawiedliwy i zbalansowany. Jedyne co mi w tej produkcji nie pasuje, to średniej jakości dialogi, jednakże niezwykły klimat w zupełności je rekompensuje. W niewielu grach atmosfera zaszczucia jest tak pieczołowicie dopieszczona. Może poprzyj swój żenujący komentarz jakimiś argumentami, hm? Albo milcz i paszoł won.
Voucher dziala juz i mozna dostac 20% rabatu
PH4V4F-33PTVI-5HXNWG