Gry z Batmanem i seria Trainz taniej w cdp.pl
Obniżka na gry z Batmanem:
Batman: Arkham Origins – 49.99zł – Steam (taniej w BoxOffStore)
Batman: Arkham City GOTY – 19.99zł – Steam
Batman: Arkham Asylum GOTY – 8.99zł – Steam
Batman: Arkham Origins Season Pass – 19.99zł – Steam
LEGO Batman 2: DC Super Heroes – 19.99zł – Steam
LEGO Batman – 11.99zł – Steam
Trwa także weekendowa przecena gier z serii Trainz.
Niektóre odnośniki w artykułach to linki afiliacyjne. Klikając w nie lub też finalizując za ich pomocą
kupno produktu, nie ponosisz żadnych kosztów. Jednocześnie sprawiasz, że otrzymujemy wynagrodzenie,
dzięki któremu praca Redakcji jest możliwa.
biorac pod uwage ze batman orgins chodzi po 20zl, to ta cena to jakis zart
Chodzi po 30zł najtaniej. Bywał po 20 na allegro, ale tylko dlatego, że ludzie sprzedawali kody z kart Nvidia.
szkoda, że arkham asylum nie jest bez drm tylko ten steam gdzie nie ma polskiej wersji.
cenega udostępniła oficjalne spolszczenie do wersji steam na swojej stronie.
dzięki za info
Warto za tę cenę kupić Seson pass do Batman Origins?
IMHO niekoniecznie. Seasson pass w tym wypadku to 4 DLC typu mamy was w dupie, czyli skórki itp + jeden to dlc fabularny, o którym nie potrafię wiele powiedzieć. Jeśli chciałbyś kupić to poczytaj o tym ostatnim (nazywa się Cold, Cold Heart) i się zastanów 😉
Generalnie poczekałbym na wersję GOTY, ale jak rozumiem, podobnie jak ja, masz już podstawkę…
Yep… za 25 zeli było warto i mimu kilku bugów gra była i jest tak dobra jak poprzedniczki. Czekać na lepszą cenę na seson passa zatem?
Myślę, że dużo lepszej ceny nie będzie (pewnie max to jakieś $4,99). Trudna sprawa, po prostu nie wiem czy warto płacić prawie tyle co za podstawkę, dostając kilka godzin rozgrywki (nie znalazłem ile mniej więcej).
Fragment z recenzji na gamespot „Cold, Cold Heart, the new downloadable content for Arkham Origins, is better about this. It takes only a few hours to complete, but thanks to its strong narrative, a few great locations, and a more focused structure, it’s pretty good while it lasts.”
Czy Season pass gwarantuje ze przyszłe DLCki też dostanę? W końcu zapowiadali że nie będą gry łatać ale sypać DLCkami.
Powiem Ci tak. Na pewno jest jedno fabularne DLC + 4 paczki skinów i innych gówienek. Tyle jest co obiecali na początku. Teraz powiedzieli, że „że firma w dalszym ciągu będzie produkować „. Absolutne zero konkretów. Ja nie liczyłbym na wiele, szczególnie, że za kilka miesięcy Arkham Knight.
dwa fabularne DLCki… jeszcze jest initiation.
Przepraszam. Mój błąd 😉
Ehhh korci mnie korci ale chyba sobię odpuszczę. Takie pytanko odnośnie poprzedniej części. Na steamie nie widzę zwykłej wesji Arkham City, tylko GOTY, więc co robią tam DLCki? Czyżby w sprzedaży zwykłą wersję zastąpiono GOTY? Czy to samo stało się z wersjami zakupionymi przez graczy?
O ile dobrze pamiętam przy tym jak z Batmanów zostało ostatecznie wywalone GFWL to wszystkie wersje dostały automatyczną aktualizację do wersji GOTY.