- Krok 1: Będziecie potrzebować amerykańskiego konta PSN. Poradnik opisujący proces tworzenia takiego konta znajdziecie w tym miejscu. Po pobraniu zawartości nie będzie problemu z uruchomieniem gry na polskim koncie PSN na tej samej konsoli.
- Krok 2: Potrzebujecie też środków w portfelu z amerykańskiej zdrapki. Oferty na giftcardy znajdziecie poniżej.
- Krok 3: Dokonajcie zakupu wybranej gry/gier i opłaćcie zamówienie saldem z portfela.

Świąteczna wyprzedaż w amerykańskim PS Store
Uwaga – do zakupu potrzebujecie zdrapki! Instrukcję jak dokonać zakupu znajdziecie w dalszej części wpisu.
? Mortal Kombat XL $4.99
? WipEout Omega Collection – $7.99 ($5.99 z PS+)
? Burnout™ Paradise Remastered – $7.99 ($5.99 z PS+)
God of War 3 Remastered – $4.99 ($2.99 z PS+)
Alienation – $4.99 ($2.99 z PS+)
? The Order: 1886™ – $4.99 ($2.99 z PS+)
Bloodborne – $7.99 ($6.99 z PS+)
Bloodborne™ The Old Hunters – $7.99 ($6.99 z PS+)
Batman: Return to Arkham – $7.99
Darkest Dungeon®: Crimson edition – $9.89
? LEGO® Harry Potter™ Collection – $5.99
UNCHARTED: The Lost Legacy – $9.99 ($7.99 z PS+)
Jak dokonać zakupu:
Jak uzyskać cenę PS+ dla konta w USA?
Z poziomu amerykańskiego konta na konsoli PS4, wejdźcie do ustawień oraz opcji „Application saved data managment”, a następnie „Upload save”. Konsola zaproponuje wam 2 dni darmowego triala, który wystarczy do skorzystania z promocyjnych ofert. Jeśli już raz wykorzystaliście ten sposób, nie będzie drugiej szansy.
Giftcardy zakupicie w:
- Amazonie (10$, 20$, 50$) – wymagane podanie amerykańskiego adresu
- G2A
- GAMIVO
- Play-Asia
- PSN CARD 10 USD | PLAYSTATION NETWORK US DIGITAL – $9.99 (37,75 zł)
Jeszcze jest Shadow of war za 12,49 patrząc na cenę jaka jest w Polsce to chyba też warto.
Ale nie po polsku
W PL też są tylko napisy po polsku. Więc wiele to nie zmienia. Natomiast wersję bez DLC chyba nie bardzo się opłaca. Gdyby w tej cenie była Definitive ed to wtedy warto by brać za 12,5 USD.
Wiadomo do kiedy trwa promocja ?
Do 18 grudnia
Różnie niektóre gry do końca roku, niektóre do 15.01 a jeszcze inne chyba kończą się za tydzień
W Mortal Kombat XL będą PL napisy ?
Beda
Tak.
Patrząc na te ceny, to dla Amerykanów zakup gry z promocji jest niczym nabycie batonika w sklepie.
Nie tylko dla nich.
Za 60 usd to też niczym zakup 0.7L Jacka Danielsa.
W USA to można kupić 1,75 L Jacka który ma 45% alkoholu w cenie ok. $23 😉
Za $60 to można kupić 3x Jim Beam 1,75L i jeszcze zostanie $3. Takie fajne ceny mają w USA. A przynajmniej w Karolinie Północnej, w Charlotte 😉
Ceny podane z podatkiem 🙂
W Burnout Paradise będą polskie napisy ?
Nie.
Sprawdzę jeszcze w domu ale wydaje mi się że są polskie (nie pamiętam, grę gówniakowi kupiłem)
dzięki dzięki chyba kupię bo tak czy siak po angielsku też mogę grać 😛
W zadnej grze nie bedzie ani polskiego, ani rosyjskiego?
W niektórych będzie PL (ale tylko napisy, na przykład chyba w Horizon i TLOU, średnio się orientuję w tej kwestii), ale w dużej części możesz się raczej spodziewać angielskiego, ewentualnie hiszpańskiego.
W Horizon są napisy, w TLOU nie ma
W polskich grach techlandu i CI jest wszystko PL.
w Batman Arkham Knight jest
Mortal chyba wyjątkowo ma. Wiedźmin i Batman też z tego co pamiętam.
Mortal Kombat XL – napisy PL
WipEout Omega Collection – Eng
Burnout™ Paradise Remastered – dubbing PL
Warto dodać, że oferta będzie ulegać zmianie co tydzień i wyprzedaż może trwać nawet kilka tygodni.
W polskim by dali takie ceny.
Jest Polski Amazon? 🙂
Ceny są na amerykańskim PS Store.
o ps store mi chodzi
ale amazon polski też by mógł być
No chyba w końcu założę to amerykańskie konto bo ten Order 1886 za 3$ to prawie darmo.
Jak zrobisz, napisz prosze czy jest polski, dzieki!) Bo tez sie zastanawiam wlasnie dla niego.
Bo ja mam taki internet, ze nie szybcie jutro wieczorem bede mial odpowiedz…
PS. Pytanie, aktywujac PS Plus na 2 dni, bedzie potem jeszcze mozliwosc aktywowania tego na 14 dni zadarmo?
Jako, że wyprzedaż ma zmieniać się co tydzień, ja planuję aktywować czternastkę, dzięki czemu obejmę kilka tygodni. Również będę kupował The Order.
To odpisz jak tam bedzie z jezykami!)
Tylko angielski. Nie ma nawet napisów PL.
Nie ma polskiego.
Czy w Bloodborne / GoW 3 będą polskie napisy ?
Nie.
Z ciekawości jak to można zbadać (oprócz zakupu ofkz) ? Bo w takim Horizonie podobno są polskie napisy, i ciekawi mnie jak to weryfikujecie – czy macie po prostu dane tytuły w swojej bibliotece gier, czy jest jakas inna metoda ?
Biblioteka, a w Horizonie napisy są na 100%
Sprawdzasz w google CUSA gry. Jest też taki zestaw wersji gier na necie ale nie podam, bo mi nie przepuści adresu. Plik w Excelu bodaj na discdrive.
Plik „wersje językowe gier (ODPOWIEDZI)” z 553 (na tę chwilę) liniami ? Bo w nim nie znalazłem np. Horizona ani BloodBorne, a po CUSA np. na gamefaq znajduję tylko region bez informacji jakie języki zawiera.
W Lego są polskie napisy?
stawiam ze w zadnej nie bedzie. Mam Lego marvel super heros z USA i ogralem kilka dem kiedystam zeby sprawdzic i w zadnej nie bylo.
The order 1886 są napisy pl? Bo nwm czy brać :/
Nie ma.
Tylko angielskie i mało czytelne.
Próbował ktoś Revolutem?
Nie możesz dodać karty spoza stanów do amerykańskiego konta psn
szkoda bo Revolut miał niby potrafić udawać karty z innych krajów
Revolut nic na to nie poradzi bo żeby dodać kartę do amerykańskiego konta PSN adres użtkownika musi być w stanach i ani Revolut ani inny bank nie może wydać Ci karty na nie Twój adres.
Z tureckim ps store ten sam problem? Bo próbuję dodać kartę od paru dni i bez efektów. :/
Czy paypal z polską kartą przejdzie?
Pierwsze zdanie ogłoszenia
Czy płacił ktoś PaySafeCard? Czy uda mi się tym zapłacić za grę?
Pierwsze zdanie newsa
Rozumiem tylko zdrapka służy do doładowania konta. Z tego co wiem to na stronie PaySafeCard widnieje jako możliwa opcja opłaty dlatego pytam czy ktoś z tego korzystał.
pewnie nie zadziała bo PaySafeCard nie jest obsługiwane w stanach (?)
Bieda musi być w tych stanach skoro mają gry po 3 dolary
Ogłoszenie:
Ożenię się z grubą szpetną amerykanką za wizę.
Chętne Panie proszę o kontakt.
Zły dział. Możesz napisać do remika żeby dodał taką opcję na bazarze 🙂
Wiecie może czy God of War będzie po Polsku ?
Nie.
Akurat mam 3 dolce na koncie, to dam drugą szansę The Order: 1886. Taka krótka, a jej nie skończyłem ;P Przy przeglądaniu mignął mi jeszcze Thief na PS4 za 2.99 z plusem. Nie wiem ile bez.
I właśnie tak powinny wyglądać promocje. 2.99$ za dobre gry. Normalnie śmiech na sali. Szkoda, że u nas nie ma takich obniżek. Kupujesz zdrapkę PSN za 100zł i masz worek pełny cyfrowych prezentów!
Za cene 25 $(ok 70 zeta) mozna kupic kilka fajnych gierek ,w Polsce za 70 zl to mam jedną gre i to jeszce używkę ,brak słow…..
Pytanie do osób bardziej ogarniętych w kwestii PS- bez amerykańskiej karty kredytowej nie da rady aktywować triala PS+? Ewentualnie jakieś zdrapki są dostępne do kupienia?
Chyba ta metoda opisana tu nie działa. Żeby użyć ten dwu dniowy PS+ trzeba dodać formę płatności, karta lub PayPal. Karty nie dodasz bo musisz mieć US adres przypisany do niej. PayPala również bo kartę trzeba dodać do PayPala i ta sama sprawa, karta musi być po US adresem. Bez karty nie możesz dodać PayPala do PSN bo zgłasza, że hasło czy też login są niepoprawne. Także takie błędne koło. Także raczej to nie działa albo nie mogę tego ogarnąć.
Jedyną opcją jaką znajduję to zdrapka ale zastanawiam się czy przypadkiem przy aktywacji kodu ze zdrapki nie będzie nas zmuszać do podania płatności i wyjdzie na to samo.
Mortal Kombat XL – napisy PL
WipEout Omega Collection – Eng
Burnout™ Paradise Remastered – dubbing PL
jakby u nas też były gry po 12-20zł to bysmy wszyscy kupowali ale nadal Polska to dla wydawców gier kraj trzeciego świata
Do kiedy jest ta promocja?
Czy komuś działa numer z 2-dniowym trialem? Do 14-dniowego, próbowałem już karty Revoult, zwykłej Polskiej karty debetowej, oraz swojego PayPal, ale PSN US wszystko odrzuca „non vaild, itd…” Są jakieś patenty jak odpalić ten trial na 14-dni?
Mi też nie działa żadna opcja. Możliwe, że złote Eldorado i metody bezpłatne już nie działają.
Teraz jest drugi tydzień, ale tut. Redakcja nie pisze o nim nic. Więc poszczególne ceny trzeba samemu sprawdzać