Suicide Guy za darmo dla głosujących w Steam Greenlight

suicide

Klucz Steam otrzymacie dopiero gdy gra dostanie zielone światło w systemie Steam Greenlight. Aby go sobie zarezerwować, musicie wykonać 2 kroki:

1. Zagłosować na grę w systemie Steam Greenlight .
2. Udać się na tę stronę i poinformować w komentarzu o oddanym głosie.

Niektóre odnośniki w artykułach to linki afiliacyjne. Klikając w nie lub też finalizując za ich pomocą kupno produktu, nie ponosisz żadnych kosztów. Jednocześnie sprawiasz, że otrzymujemy wynagrodzenie, dzięki któremu praca Redakcji jest możliwa.

Komentarze do "Suicide Guy za darmo dla głosujących w Steam Greenlight"

  1. O kolejne gówno które dostanie się na steama dzięki przekupstwu

    1. Przekupstwu? Chyba jak nie zobaczą dema… obejrzałem i myślę że nie chcę sobie zaśmiecać Steama czymś takim, kupić tego też nikt nie kupi… martwy pomysł, martwa gra.

    2. Masz racje i mam nadzieje. że nikt nie da się przekupić. Co za idiotyczny pomysł na grę.

      1. Mamy szansę wpłynąć na niepowodzenie, jeśli dzięki tej „akcji uświadamiającej” więcej osób zagłosuje na „nie” 😉

  2. Tematyka tej gry jest tak odpychająca i niemoralna, że nie chcę ją mieć na steamie nawet za darmo.

    1. No jasne, przecież strzelanie do Niemców/Rosjan/Chińczyków/Talibów jest o wiele bardziej humanitarne i akceptowalne przez społeczeństwo.

  3. Jeśli to przejdzie, to wyczuwam dziwne serie z tej gry na YouTube 😛 Osobiście nawet nie chcę zaśmiecać sobie biblioteki Steam takimi dziełami 😉

  4. Po nazwie spodziewałbym się gry w której trzeba rozwiązać zagadki, a z tego co widziałem na gameplay’u to przejście poziomu to skoczenie gdzieś lub stanięcie gdzieś po wciśnięciu dźwigni… świetna gra.

  5. Już od dawna chciałem zostać seryjnym samobójcą 😛 Must Have 😀

  6. Eee słabe te samobójstwa. Robię lepsze w Dark Souls, w dodatku zupełnie niezamierzone.

  7. Przy odrobinie szczęścia może to nie przejdzie przez głosowanie…

  8. Gra ma potencjał na kilka reportaży w Faktach, Wiadomościach itp na temat jakie to gry są szkodliwe.

  9. Widzę, że się tutaj bulwersujecie, mi natomiast bardzo się podoba pomysł na grę. Lubię gry, które zmuszają do myślenia. Gry symulujące depresję, ukazujące problemy niepełnosprawnych w „sprawnym” społeczeństwie, czy wreszcie desperatów którzy są gotowi oddać swoje życie, jeżeli gra rzutuje na tą problematykę to chętnie ją kupię.

  10. Zbyt dużo gier zachęca w sposób „Zagłosuj a dostaniesz za FREE” kwestią czasu jest to, że STEAM w końcu zabroni takiej polityki…

    1. Nie zabroni, skoro w FAQ wyraźnie napisano „Dostaniesz tyle kodów do swojej gry, ile zechcesz”.