
Strike Suit Zero za darmo na GameSessions
Grę w wersji DRM-Free możecie pobrać bezpośrednio ze strony. GameSessions umożliwia pobieranie darmowych wersji trial gier na PC, ale w tym przypadku rozdawana jest pełna wersja.
Niektóre odnośniki w artykułach to linki afiliacyjne. Klikając w nie lub też finalizując za ich pomocą
kupno produktu, nie ponosisz żadnych kosztów. Jednocześnie sprawiasz, że otrzymujemy wynagrodzenie,
dzięki któremu praca Redakcji jest możliwa.
Zaskakująco dobra gra
Bardzo dobra (i chyba jakoś przemilczana i niedoceniona) gra.
Trochę smutne, ze jedna z gierek przy których się lepiej bawiłem ostatnio, skonczyła tak szybko za darmo ;x
Gra z 2013?
GTA też jest z tego roku, jest szrotem a trzyma cenę.
>gta szrotem
>kek
Co jak co, ale do czwórki pasuje to określenie.
Wyjątkowo nieinteresujący główny bohater tak jak i jego historia.
roman lets go bowling
Nie rozumiem odniesenia. Gra mnie tak wynudziła początkiem, że po trzech godzinach spędzonych z nią wyrzuciłem ją z dysku.
Mafia 2 ma podobny problem (choć tam wytrzymałem trochę dłużej).
PROTIP LEVEL ONION
kupujecie za darmo, wysyłacie producentowi dowód zakupu i prosicie o steam klucz
No to już trzeba nie mieć godności, żeby odwalać takie akcje za parę eurocentów, które wyciśnie się z kart.
serio ? post był raczej aluzją do wszelakich pomysłów użytkowników łowców gier
A otrzymany klucz sprzedajesz na bazarze i jeszcze masz profit 😀
a potem wysylasz maila ze ktos ci ukradl klucz wiec dostaniesz drugi a ten hehehe polaczek co kupil nie bedzie miec gierki
po 5 minutach gry jest opcja kupienia gry za 5$ na steam, w sumie gierka fajna wiec zastanowie sie czy nie kupic sobie, ale zobacze czy nie ma gdzies indziej taniej
była w jakimś bundlu ze 3 lata temu; całkiem niezła
Outlast deluxe edition za darmo na humblebundle store
ano jest, i od 8 minut wisi post
Ciekawa, aż dziwne, że nie słyszałem o niej mimo, że jestem fanem podobnych gier. Polecam sprawdzić
Na parówie jest i trochę kosztuje. Czy da się ją tam przypisać, żeby nie trzymać instalki no i zebrać karty? ;p
Pewnie znowu gra typu: „aby połączyć grę ze Steam wykup klucz”…?