Giveaway 10 000 kluczy do wersji beta gry Deadbreed

db

Aby otrzymać za darmo klucz do bety Deadbreed, musicie polubić stronę FB poświęconą grze, subskrybować kanał Youtube Grab The Games, a następnie podać swój adres e-mail na tej stronie.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Sklepy:
O autorze
Założyciel serwisu

Naczelny Łowca. Miłośnik wyszukiwania okazji i kolekcjonowania. Wciąż nie może odżałować 100 złotych wydanych na swoją pierwszą pudełkową grę, Bloodrayne, która pół roku później została dodatkiem do czasopisma. Od tamtego czasu nie przepłacił za gry ani złotówki, a jego pasja…

Czytaj więcej
Niektóre odnośniki w artykułach to linki afiliacyjne. Klikając w nie lub też finalizując za ich pomocą kupno produktu, nie ponosisz żadnych kosztów. Jednocześnie sprawiasz, że otrzymujemy wynagrodzenie, dzięki któremu praca Redakcji jest możliwa.

Komentarze do "Giveaway 10 000 kluczy do wersji beta gry Deadbreed"

    1. I to nie lajk Deadbreed’a, tylko strony na której jest to rozdawane x.x

    1. No włąsnie ja też jestem chyba ślepy, albo klucze już się skończyły i usunięto pole na email.

  1. spróbujcie wejść z telefonu na przykład. Mi sie od razu udało a na komputerze strona niedostępna 😉

      1. Czyli doszliśmy do etapu że mamy płacić autorom żeby przetestować darmową grę?
        Myślę że zachowają pozory i ten miesiąc, może dwa gra dalej będzie płatna. Dopiero potem przejdą na F2P 😉

      2. DOTA2 została na steamie po skończeniu bety w bibliotece steam więc sądzę że zostanie. Tylko jedna gra na steama jaka miałęm po wyjściu w tryb F2p została mi usunięta z biblioteki i był to Airmech :(.

  2. mi wciaz noe wyskakuje pole do wpisania maila – nede musial podziekowac xhyba ze ma ktos wolny kod

  3. MOBA z ciekawym klimatem i kompletnie niewypalonym pomysłem na rozgrywkę. Widziałem wiele gier tego typu w fazie beta i potrafię sobie wyobrazić, że gra nigdy nie zostanie poprawiona pod tym względem. Twórca z pewnością próbuje trafić do graczy, którzy uważają gry MOBA/ARTS za zbyt kolorowe i prawdopodobnie dla kogoś kto nigdy nie grał w dobre RTS taka rozgrywka wystarczy na popołudniowe weekendy.

    Co do dotychczasowych problemów – koszmarny sklep w czasie meczu (dosłownie gorszy niż w najprostszych grach RTS z lat ’80), już w tej chwili widać dosyć brzydką przyszłość pay2win, brak jakiejkolwiek możliwości customizacji ustawień klawiszy i kamery (a defaultowe ustawienia kamery są… ehh).

    Plus tej gry jest jeden – trading cards.

    1. Wczoraj otrzymałem powiadomienie na steamie, ale musiałem już wyjść z domu bo znajomi przyjechali i zastanawiałem się czy klucze zostaną rozebrane do rana 🙂 Wydaje mi się, że parę dni temu też była podobna akcja gdyż ja już posiadam tę grę ….

  4. Sorry, the offer you tried to access has ended.
    Don’t miss the next one, Like us:

  5. znacie strony gdzie są do zdobycia kody? ja orientuje się tylko w klucze.inexus