
[Aktualizacja] Darmowy tydzień z grą ONRUSH na Xboksie One
Aktualizacja: tytuł ponownie dostępny jest bezpłatnie przez ograniczony czas.
Okres darmowego dostępu potrwa od 10 do 15 lipca.
Źródło: Twitter
Niektóre odnośniki w artykułach to linki afiliacyjne. Klikając w nie lub też finalizując za ich pomocą
kupno produktu, nie ponosisz żadnych kosztów. Jednocześnie sprawiasz, że otrzymujemy wynagrodzenie,
dzięki któremu praca Redakcji jest możliwa.
Cos slabo widocznie sie sprzedala.
Z ciekawości ściągnąłem na PS4 jak był teraz free weekend. I wyleciała bardzo szybko. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Nie polecam.
Bo wszyscy traktuja to jako scigalke a wbrew pozorom nie jest scigalka.
Ja miałem problem z dogonieniem przeciwników. Nie czerpalem frajdy jak w Burnout Revenge a troche oczekiwalem tego po tej grze. Ok fajnie ze to wszystko połączyli w jedną całość – Motorstorm + Burnout ale jednak czułem się jakbym nie mógł dogonić marchewki. Może spróbuję jeszcze raz na XOne bo po tym jak ich Sony wywalilo to chcialbym ab te studio przetrwalo – DriveClub im nie wyszedł do konca ale finalna gra pokazala ze oni moga zrobic cos dogrego tylko musza miec na to czas
A jakie ma znaczenia jak grę traktują?
No chyba bardzo duze? Ja rowniez myslalem, ze to po prostu kolejne wyscigi.
Nikt ogarnięty nie potraktuje tego jako ścigałkę. A opornym już pierwsza rozgrywka mówi wprost czym to jest. Gra jest zwyczajnie słaba.
jakas lipa z tym tygodniem, poniewaz jak zainstalowałem to pokazało mi że zostało mniej niz 60 minut triala…..
Mam to samo, ciekawe czy zrobiliśmy to źle, czy tak ma być.
Gra ma obecnie triala tylko, nie ma jeszcze żadnego darmowego weekendu, w sieci też się z tym za bardzo nie spotkałem a i wiadomość na twiterze nic takiego nie mówi. Nie wiem czy ktoś tu na łowcach za bardzo nie pognał za marzeniami z tym free weekendem.
Edit. na swoim FB podali Get. Your. Trial. On – Trial, czyli nici z darmowego weekendu.
„Well worry not! From midnight tonight (GMT) Xbox players can play ONRUSH for FREE!” To mówi wiadomość z linka do ich Twittera z tego postu. Na XOne są Triale ograniczone czasowo pełnych gier. Np Recore – można pograć chyba 2 godzinki i gra sie w pełną grę z archivementami. Nie wiadomo co oni przez to rozumiem ale mam nadzieje ze pobieranie po raz kolejny na XOne nie pojdzie na marne (a PS4 pogralem z pol godziny)
Mam pytanie. Jestem świeżym posiadaczem konsoli. Czy jak kupię gre z jakiejś okazji, to czy po dodaniu do konsoli mogę ja potem odsprzedać?
Gry zakupionej cyfrowo nie odsprzedasz, tylko te zakupione w pudełku
Darmowy tydzień… Chyba godzina.