[Aktualizacja #2] Darmowe gry na Steama (20.01)

Violett Remastered – za darmo (Indie Gala)
Grave Danger – za darmo (BrightLocker)
Occult Raise – losowa postać (DLC) – za darmo (WGN)
Psi Project: Legacy – za darmo (Gamehag)

Niektóre odnośniki w artykułach to linki afiliacyjne. Klikając w nie lub też finalizując za ich pomocą kupno produktu, nie ponosisz żadnych kosztów. Jednocześnie sprawiasz, że otrzymujemy wynagrodzenie, dzięki któremu praca Redakcji jest możliwa.

Komentarze do "[Aktualizacja #2] Darmowe gry na Steama (20.01)"

    1. U mnie bangla, klikasz krzyżyk żeby wyłączyć tą nakładkę z guzikami społecznościowymi, „Claim Free Copy”, captcha i myk, gierka jest w bundles library.

  1. eh, pokazuje mi, ze juz odebralam, ale w bibliotece bundli nie ma nic
    prosze, zeby mi ktos dal swoj klucz jak ma juz w bibliotece u siebie na steam

  2. Jak dla mnie to coś tu nie działa, nic za darmo na stronie IndieGala nie widzę.

  3. u mnie to samo

    – Stayin’ Alive Early Access Now Available
    no nic, lipa jakaś

  4. Grave Danger, za darmo? Założyłem konto i muszę mieć 30 monet (mam tylko 5). Ktoś wie jak to ogarnąć?

    1. udostepnienie na fejsie 10 na twiterze kolejne 10 i ktos musi z twojego linku wejsc tez 10 – ale i tak teraz odebranie gry jest zablokowane

      1. Dzisiaj odebranie gry już działa. Co do udostępniania na fejsie i twiterze, można to obejść. Wystarczy kliknąć, że udostępniacie, a następnie anulujecie i dostajecie monetki :).