Sugestie i pomysły (Bazar)

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcowego Bazaru
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

13 paź 2019, o 19:19

doublexrossed pisze: już 6 godzin czekam na klucz
Nie przesadzaj, na 8 lub więcej godzin do pracy się chodzi czy np. dzień się spędza z rodziną/znajomymi poza domem.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 11 razy
Podziękowania: 5 razy
Kontakt:

Re: Sugestie i pomysły (Bazar)

13 paź 2019, o 19:34

doublexrossed pisze: Może warto żeby strona wyświetlała średni czas odpowiedzi.

Edit: I może weryfikacja wieku też by pomogła bo już 6 godzin czekam na klucz, wydaje mi się że dzieciaki myślą że każdy ma tyle czasu co oni.
Tak z ciekawości spojrzałem w Twoją historię postów i 3 ostatnie (poza tym wątkiem) też dotyczą zbyt długiego oczekiwania na klucz, ciekawy zbieg okoliczności.

Jak się koledze tak bardzo spieszy to zamiast płacić tam gdzie najtaniej może lepiej zainwestować odrobinę więcej w sklepie, który wysyła "natychmiast" i w ogóle uniknąć całego problemu?
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

19 paź 2019, o 16:17

Cześć
Nie mam dostępu, aby utworzyć nowy post, więc napiszę tutaj

Chciałem śledzić ceny na rynku, ale nie mogłem tego zrobić 24/7
W rezultacie napisałem wtyczkę do chrome, która pozwala odfiltrować zmiany cen interesujących gier.

Nazwałem to BazarMon. Możesz pobrać rozszerzenie pod linkiem: https://github.com/Rexedead/BazarMon

Po dodaniu gier możesz śledzić ich cenę w wyskakującym oknie. Istnieją również powiadomienia na ikonie wtyczki

Dodatkową funkcją jest automatyczny zrzut gier znajdujących się w twoich ofertach.

Zrzuty ekranu:
Spoiler:pokaż
Instalacja:
1. Pobierz kod źródłowy z github i rozpakuj go
2. Przejdź do rozszerzeń Chrome i włącz „Tryb programisty” w prawym rogu.
3. Kliknij „pobierz rozpakowane” i wybierz rozpakowane archiwum
4. Otwórz opcje wtyczek i dodaj gry, które chcesz śledzić

Ponieważ rozszerzenia nie ma w sklepie Chrome, po ponownym uruchomieniu przeglądarki konieczne jest zamknięcie okna informującego twórcę rozszerzenia
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

20 paź 2019, o 11:20

Zapewne propozycja o zwiększeniu ilości wystawienia tej samej gry więcej niż 2 razy już padała, ale pozwolę sobie ją ponowić. Myślę, że optimum byłoby zmienienie tej ilości chociażby na 3 kopie z tego względu, że czasem kupujemy 4-packi danej gry, tak jak ja miałem ostatnio z Tabletop Simulator. Jedną aktywowałem u siebie, 2 już sprzedałem a 3 nie ma już możliwości pozbyć się na bazarze.
Ewentualnie np. po pół roku/roku mógłby się ten limit "resetować", ponieważ ta sama gra mogła trafić do bundla przez taki okres czasu więcej niż kilka razy.
Awatar użytkownika
Łowca

23 paź 2019, o 15:02

Witam

Mam kilka gierek na sprzedaż - niestety mój poziom to dopiero 29. Czy jest jakaś szansa na sprzedaż gier w droższych cenach, czy muszę farmić do aż 1000 punktów aby wystawić normalnie grę ? Jakieś pomysły ? Sugestie ? :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 61 razy

23 paź 2019, o 15:07

FLUFF pisze: Witam

Mam kilka gierek na sprzedaż - niestety mój poziom to dopiero 29. Czy jest jakaś szansa na sprzedaż gier w droższych cenach, czy muszę farmić do aż 1000 punktów aby wystawić normalnie grę ? Jakieś pomysły ? Sugestie ? :)

Pozdrawiam
Kupuj gry po 50 gr, szybko uzbierasz tysiąca jak chcesz się bawić :dziadek:
Awatar użytkownika
Łowca

23 paź 2019, o 15:10

bolesna prawda pisze:
FLUFF pisze: Witam

Pozdrawiam
Kupuj gry po 50 gr, szybko uzbierasz tysiąca jak chcesz się bawić :dziadek:
Wydam wtedy majątek - gra nie warta świeczki - musiałbym dysponować co najmniej budżetem 485,50zł
Strasznie restrykcyjne są te limity. A jak było kiedyś ? Wiele osób ma sporo rankingu.
Awatar użytkownika
Administrator
Podziękował: 101 razy
Podziękowania: 70 razy
Kontakt:

23 paź 2019, o 15:16

To są handlarze głównie. Kupują tu taniej i sprzedają gdzieś drożej ;)
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 72 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

23 paź 2019, o 15:21

Ja mam na odwrót :D Kupuję gdzieś drożej, sprzedaję tu tanie - Łobin Chód! @Redakcja da się sprawdzić, czy ktoś ma więcej pkt reputacji z transakcji sprzedaży, a nie kupna :D?
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękowania: 55 razy
Kontakt:

23 paź 2019, o 17:30

Quoyque pisze: @Redakcja da się sprawdzić, czy ktoś ma więcej pkt reputacji z transakcji sprzedaży, a nie kupna :D?
Masz przy każdej osobie ilość: kupił/sprzedał.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 72 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

23 paź 2019, o 17:55

Rozumiem, że polecasz mi każdego sprawdzać? Nie, dzięki :D
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 34 razy
Kontakt:

24 paź 2019, o 12:07

No bedzies asi 1 v sprzedazy :) Myszlalem ze mpstorm, ale ten ma 2389 :)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 5 razy
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

24 paź 2019, o 14:16

Sokon pisze: Hej, Bazar niejest "profi shop" :) 6 godzin jest ok. Ja zwykle wysilam do par minut, ale tez sie moze stac ze niejestem online.
Potwierdzam. No nie przesadzajmy... nikt nie siedzi na okrągło przed kompem na bazarze. Czas do 48 h jest według mnie jak najbardziej OK. Natomiast gorzej jest z nieaktywnymi kontami. Bazar jest zaśmiecony userami nieaktywnymi przez długie miesiące z wiszącymi ofertami. Ostatnio przebijałem się przez chaszcze ofert gry gdzie po kolei pod rząd każdy nieaktywny po kilka miesięcy. Przydałaby się jakaś czystka. Info na maila o konieczności zalogowania się na bazar w przeciwnym wypadku deactiv wystawionych ofert z automatu. Albo na przykład konieczność zalogowania się na bazar co 7 dni przed automatyczną deaktywacją ofert, z wykluczeniem użytkowników którzy oznaczyli by sobie na bazarze knefel że są na urlopie (z zakresem możliwym do ustawienia na przykład do 2 miesięcy). Wtedy deactiv auto zawieszony na ten okres.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 30 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

24 paź 2019, o 14:40

Dobry pomysł i dodał bym do tego aktywność na forum. Albo jakieś dodatkowe limity (typu że staż na forum i ilość postów zwiększa kwoty na bazarze za jakie możesz wystawić) to dodatkowo by pisanie postu na forum podbijało bazar. Osobiście wchodzę na niego mega rzadko, tylko jak coś kupuje, ale na forum jest 3x dziennie + mam info na email o rzeczach z bazaru (że ktoś kupil/napisał etc)
Awatar użytkownika
Łowca

24 paź 2019, o 19:45

Da się coś zrobić jak jorknąłem się po fakcie że gościa od 20 dni nie było online (od 11 na sztimie) a już mu przelałem kasę ? Gra mi potrzebna na jutro -_-

Auto-wiadomość to jednak częściowe zło bo tak to bym nigdy nie dostał odpowiedzi z mailem do przelewu PP :/
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 8 razy
Kontakt:

24 paź 2019, o 20:06

Kafar pisze: Da się coś zrobić jak jorknąłem się po fakcie że gościa od 20 dni nie było online (od 11 na sztimie) a już mu przelałem kasę ? Gra mi potrzebna na jutro -_-

Auto-wiadomość to jednak częściowe zło bo tak to bym nigdy nie dostał odpowiedzi z mailem do przelewu PP :/
Możesz próbować się przez Steam skontaktować z tym gościem. Btw. polecam "Bazar PLUS" - skrypt, który między innymi pokazuje na czerwono jeżeli sprzedawca nie logował się od dłuższego czasu. Skrypt jest dostępny tutaj, na forum.
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

3 lis 2019, o 15:52

FLUFF pisze: Wydam wtedy majątek - gra nie warta świeczki - musiałbym dysponować co najmniej budżetem 485,50zł
Strasznie restrykcyjne są te limity. A jak było kiedyś ? Wiele osób ma sporo rankingu.
No niestety, handlarze co wyłapują co lepsze oferty i zaraz repostują je gdzieś indziej z wyższą ceną repa sobie nabijają szybko, a "normalnym" zostaje żmudne nabijanie repa do naprawdę wysokich wartości, by coś sprzedać za więcej niż parę groszy.

Zrobilibyście chociaż auto-pozytyw po miesiącu albo coś, bo handlarz kupi, ja mu wyślę klucz i już w nosie ma wystawienie pozytywa. Dla niego przy 5000+ punktach jeden w ten czy w drugą nie robi różnicy, dla mnie przy repie wysokości 15 to ma spore znaczenie. A jakbym mu negatywa dał to odwetowiec by pewnie z prędkością światła wleciał.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 19 razy
Kontakt:

3 lis 2019, o 16:33

raven_raven pisze:
FLUFF pisze: Wydam wtedy majątek - gra nie warta świeczki - musiałbym dysponować co najmniej budżetem 485,50zł
No niestety, handlarze co wyłapują co lepsze oferty i zaraz repostują je gdzieś indziej z wyższą ceną repa sobie nabijają szybko, a "normalnym" zostaje żmudne nabijanie repa do naprawdę wysokich wartości, by coś sprzedać za więcej niż parę groszy.

Zrobilibyście chociaż auto-pozytyw po miesiącu albo coś, bo handlarz kupi, ja mu wyślę klucz i już w nosie ma wystawienie pozytywa. Dla niego przy 5000+ punktach jeden w ten czy w drugą nie robi różnicy, dla mnie przy repie wysokości 15 to ma spore znaczenie. A jakbym mu negatywa dał to odwetowiec by pewnie z prędkością światła wleciał.
upominasz sie o rep? mogli zapomniec
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

3 lis 2019, o 18:42

nikopl pisze: upominasz sie o rep? mogli zapomniec
Tak, upominałem się. Użytkownik od czasu wysłania wiadomości był już online (handlarze raczej offline długo nie bywają) i zero reakcji.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 26 razy
Podziękowania: 33 razy
Kontakt:

3 lis 2019, o 19:22

raven_raven pisze:
nikopl pisze: upominasz sie o rep? mogli zapomniec
Tak, upominałem się. Użytkownik od czasu wysłania wiadomości był już online (handlarze raczej offline długo nie bywają) i zero reakcji.
Mi wiszą repy na ktore czekam przeszlo rok...
ODPOWIEDZ