Problem z NFS Carbon

Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 0
Podziękowania: 0

Cześć, może to nie wątek od tego ale kto wie, bardziej liczę na pomoc.
Od niedawna jestem właścicielem pudełkowej wersji NFS Carbon, niestety oryginalnie z Niemieckim dubbingiem. Sam język mogę zmienić, tak jak i napisy, które się pokazują pod kwestiami bohaterów, najbardziej mnie boli ten Niemiecki dubbing, który jest okropny, jak to zmienić? Zależy mi na Angielskim dubbingu, ponieważ tamtego nie mogę słuchać. Jakieś porady co do tego?
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 113 razy
Podziękowania: 201 razy
Kontakt:

Kup wersję anglojęzyczną
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 269 razy
Kontakt:

Timowskyy pisze: 29 lis 2022, o 22:49 Cześć, może to nie wątek od tego ale kto wie, bardziej liczę na pomoc.
Od niedawna jestem właścicielem pudełkowej wersji NFS Carbon, niestety oryginalnie z Niemieckim dubbingiem. Sam język mogę zmienić, tak jak i napisy, które się pokazują pod kwestiami bohaterów, najbardziej mnie boli ten Niemiecki dubbing, który jest okropny, jak to zmienić? Zależy mi na Angielskim dubbingu, ponieważ tamtego nie mogę słuchać. Jakieś porady co do tego?
Nie ma. Też mam niemieckie wydanie i przeszedłem dwa razy, przeżyjesz ;)
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 83 razy
Podziękowania: 111 razy
Kontakt:

serafek5 pisze: 30 lis 2022, o 11:08
Timowskyy pisze: 29 lis 2022, o 22:49 Cześć, może to nie wątek od tego ale kto wie, bardziej liczę na pomoc.
Ogólnie to słabo. Mam Bitwę o Śródziemie 1 i 2 w wydaniu niemieckim na PC i tam mogę bez problemu ustawić PL czy ENG.

A tak poza tym, to dobrze że kupiłem wersję na Xboxa 360 jak jeszcze była dostępna w Xbox Marketplace.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

Hemiq pisze: 30 lis 2022, o 11:39
serafek5 pisze: 30 lis 2022, o 11:08
Ogólnie to słabo. Mam Bitwę o Śródziemie 1 i 2 w wydaniu niemieckim na PC i tam mogę bez problemu ustawić PL czy ENG.

A tak poza tym, to dobrze że kupiłem wersję na Xboxa 360 jak jeszcze była dostępna w Xbox Marketplace.
BFME to ewenement jeśli chodzi o niemieckie gry EA. Wszystkie NFSy i Command and Conquery są po niemiecku, tak samo Ojciec chrzestny 1 i 2, nawet niektóre części Harry'ego Pottera nie mają do wyboru angielskiego w trakcie instalacji.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 7 razy

zgraj pliki językowe z innej gry (mam wersje kinową tego nfsa)ale trochę niechce mi się intalować jej
Awatar użytkownika
Łowca

Temat zostawię jeszcze otwarty, może ktoś będzie wiedział co i jak.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Kontakt:

Timowskyy pisze: 30 lis 2022, o 14:11 Temat zostawię jeszcze otwarty, może ktoś będzie wiedział co i jak.
Ale kto ma coś wiedzieć? Sprawa jest jasna. Niemieckie wydanie gry nie posiada plików audio z języka angielskiego. Napisy masz we wszystkich językach, możesz sobie nawet ustawić polskie, ale audio nie zmienisz. Gra jest na płycie 4 GB i po prostu trzeba było ciąć dane, które się tam zmieściły. Język audio zmienisz sobie tylko, jeśli pobierzesz sobie wersję angielską i podmienisz pliki... ale to chyba nie jest to rozwiązanie, na które liczyłeś.
Awatar użytkownika
Łowca

serafek5 pisze: 30 lis 2022, o 16:17
Timowskyy pisze: 30 lis 2022, o 14:11 Temat zostawię jeszcze otwarty, może ktoś będzie wiedział co i jak.
Ale kto ma coś wiedzieć? Sprawa jest jasna. Niemieckie wydanie gry nie posiada plików audio z języka angielskiego. Napisy masz we wszystkich językach, możesz sobie nawet ustawić polskie, ale audio nie zmienisz. Gra jest na płycie 4 GB i po prostu trzeba było ciąć dane, które się tam zmieściły. Język audio zmienisz sobie tylko, jeśli pobierzesz sobie wersję angielską i podmienisz pliki... ale to chyba nie jest to rozwiązanie, na które liczyłeś.
Po przegraniu 20% kariery da się przyzwyczaić do tego okropnego języka, skoro się nie da to trzeba się z tym pogodzić. Każdemu za poświęcony czas w tym wątku dziękuję.
ODPOWIEDZ