15 zł do wykorzystania w Biedronce za szkolenie online

Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 75 razy
Podziękowania: 104 razy
Kontakt:

28 wrz 2021, o 15:38

MerlinPL pisze:
28 wrz 2021, o 07:44
O sk. czyli może wyjść tak że jeśli kupimy coś co łącznie w "rabatach karty" da nam 15 zł oszczędności to ten kupon nie da nam wtedy żadnej obniżki.
No co, miałeś dostać 15 zł mniej za zakupy? Dostałeś? To czego marudzisz :D

Tym bardziej że, aby było jeszcze weselej, biedra ma także swoje rabaty bezkartowe które najwyraźniej normalnie wchodzą. Końcowy rezultat jest taki że jeśli pójdziesz na normalne zakupy to konia z rzędem temu kto się połapie na tym paragonie co i jak (biedra: just as planned ]:-> )
To dotyczy także i mnie, więc polecam traktować moje wywody z pewną dozą sceptycyzmu - po prostu safe mode jest pójść, wyliczyć sobie te 15 zł na zakupach bez karty biedronka i użyć kodu wtedy powinno zawsze byc ok.
A jeśli się ma swoją kartę i chce jej użyć to obrócić osobno drugi raz do kasy z produktami na które daje rabat karta.
Awatar użytkownika
Redaktor
Podziękował: 53 razy
Podziękowania: 101 razy
Kontakt:

Re: 15 zł do wykorzystania w Biedronce za szkolenie online

28 wrz 2021, o 15:50

lewriczin pisze:
28 wrz 2021, o 15:38
MerlinPL pisze:
28 wrz 2021, o 07:44
O sk. czyli może wyjść tak że jeśli kupimy coś co łącznie w "rabatach karty" da nam 15 zł oszczędności to ten kupon nie da nam wtedy żadnej obniżki.
No co, miałeś dostać 15 zł mniej za zakupy? Dostałeś? To czego marudzisz :D

Tym bardziej że, aby było jeszcze weselej, biedra ma także swoje rabaty bezkartowe które najwyraźniej normalnie wchodzą. Końcowy rezultat jest taki że jeśli pójdziesz na normalne zakupy to konia z rzędem temu kto się połapie na tym paragonie co i jak (biedra: just as planned ]:-> )
To dotyczy także i mnie, więc polecam traktować moje wywody z pewną dozą sceptycyzmu - po prostu safe mode jest pójść, wyliczyć sobie te 15 zł na zakupach bez karty biedronka i użyć kodu wtedy powinno zawsze byc ok.
A jeśli się ma swoją kartę i chce jej użyć to obrócić osobno drugi raz do kasy z produktami na które daje rabat karta.
A przejrzałeś dokładnie paragon, bo byłem w Biedrze i wziąłem Milkę z promocji (kup 3, zapłać mniej), dorzuciłem kilka innych rzeczy i wbijając na samoobsługowej wyszło (z rabatem z Milik) 16 zł z hakiem. Po wklepaniu kodu, pozostało mi tylko dopłacić coś koło złotówki. Na paragonie rzeczywiście rabat rozbity był pomiędzy wszystkie produkty, ale kwota się zgadzała ;)
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 75 razy
Podziękowania: 104 razy
Kontakt:

28 wrz 2021, o 16:01

A promocja kup 3 była tylko z kartą czy bez? :)
Mówię, przejrzałem paragon dokładnie, ale z rabatami leciałem z pamięci bo koniec końców musiałbym polecieć pewnie do biedry z lupą i sprawdzać które rabaty były z kartą które bez i dokładnie które za ile. A zrobiłem akurat całkiem "normalne" zakupy bo w swej naiwności myślałem że podam po prostu kod i na paragonie mi zwyczajnie te 15 zł odliczy.
Ale jak mi nie wierzysz, to proszę bardzo droga wolna :)
Awatar użytkownika
VIP
Podziękował: 80 razy
Podziękowania: 87 razy
Kontakt:

28 wrz 2021, o 16:55

Jaka jest minimalna wartość zakupu by rabat się aktywował? Bo jak więcej jak 1zł to kupie sobie pistacje albo poszukam siekiery, akurat idzie zima to do drewna na rozpałkę jak znalazł 😂
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 46 razy
Podziękowania: 112 razy
Kontakt:

5 paź 2021, o 20:35

Właśnie dostałem smsa, że wymieniają kody z przyczyn technicznych i podali nowy
ODPOWIEDZ