Gry usunięte ze Steam

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Moderator
Podziękował: 381 razy
Podziękowania: 93 razy
Kontakt:

1 gru 2020, o 02:27

Wyleciał dlc SPINTIRES® - CHERNOBYL DLC - do kupienia za 1,5euro na humblu. Nie wiadomo nic o powodach, ani czy jest to przypadek, czy celowe działanie wydawcy.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 30 razy

Re: Gry usunięte ze Steam

25 sty 2021, o 12:51

Nie wiem czy to chwilowe czy nie, ale Spintires zniknął ze sklepu Steama, nie da się też kupić dlc.
Podobno nie ma go już od 4.01.
Awatar użytkownika
Predator
Discord: Ejdrien.#1337
Podziękował: 117 razy
Podziękowania: 59 razy
Kontakt:

25 sty 2021, o 12:57

A chciałem kupować na zimowej :shock:
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Kontakt:

25 sty 2021, o 15:01

DywanPerski pisze:
25 sty 2021, o 12:51
Nie wiem czy to chwilowe czy nie, ale Spintires zniknął ze sklepu Steama, nie da się też kupić dlc.
Podobno nie ma go już od 4.01.
To nie pierwszy raz, jak Spintires znika ze stima. Widząc to, wystrachałem się nie na żarty i szarpnąłem z IG https://www.indiegala.com/search/Spintires/store-games ostatni dodatek jaki wyszedł. Dałem 3,99USD.

Ludzie na forum Spintires płakali też, że została usunięta jakaś starsza wersja gry, z 2016 roku. Nie zdążyli zrobić sobie kopii albo zostali zaskoczeniu updajtem, który nadpisaał ją. Na szczęście jeden koleś dał lnika do paczki na forum gry i napiszę Wam, że w tej wersji o wiele łatwiej jeździ się po błocie.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 44 razy
Podziękowania: 83 razy

25 sty 2021, o 18:57

Kuwejt pisze:
Ludzie na forum Spintires płakali też, że została usunięta jakaś starsza wersja gry, z 2016 roku. Nie zdążyli zrobić sobie kopii albo zostali zaskoczeniu updajtem, który nadpisaał ją. Na szczęście jeden koleś dał lnika do paczki na forum gry i napiszę Wam, że w tej wersji o wiele łatwiej jeździ się po błocie.
Czy to znaczy, że starsza wersja jest po prostu łatwiejsza, czy w nowej jest coś skopane i jeździ się trudniej, bo zwalili update? Czy zwyczajnie utrudnili grę?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Kontakt:

25 sty 2021, o 20:01

JasonTodd pisze:
25 sty 2021, o 18:57
Kuwejt pisze:
Czy to znaczy, że starsza wersja jest po prostu łatwiejsza, czy w nowej jest coś skopane i jeździ się trudniej, bo zwalili update? Czy zwyczajnie utrudnili grę?
Z tego co wyczytałem na forum stima i zapamiętałem, to ta usunięta wersja używana była przez "speedrunerów". Dodatkowo jest (podobno) klimatyczniejsza (pomimo tego, że o gustach się nie mówi) no i łatwiejsza w pokonywaniu błota. Ten ostatni atut jest do przeskoczenia w najnowszej wersji ale należy w pliku xml zmodyfikować parametry. Wspominali też, że na tej wersji nie działają DLC co może być dla niektórych wadą ale za to działają MODy - atutem.

Mam nadzieję, że niczego nie pominąłem.

Pograłem trochę solo, trochę w multi. Jak się okazuje multi - moim zdaniem - to takie solo, choć kilka razy przydał się drugi gracz, aby wyciągnąć maszynę z błota gdy brak zaczepów w okolicy.
Awatar użytkownika
Robin Hood

26 sty 2021, o 06:29

Kuwejt pisze:
Z tego co wyczytałem na forum stima i zapamiętałem, to ta usunięta wersja używana była przez "speedrunerów". Dodatkowo jest (podobno) klimatyczniejsza (pomimo tego, że o gustach się nie mówi) no i łatwiejsza w pokonywaniu błota. Ten ostatni atut jest do przeskoczenia w najnowszej wersji ale należy w pliku xml zmodyfikować parametry. Wspominali też, że na tej wersji nie działają DLC co może być dla niektórych wadą ale za to działają MODy - atutem.
Ograłem całą grę na Xboxie i teraz zastanawiam się, czy ta wersja była prostsza, czy trudniejsza. Osobiście wolałbym trudniejszą - fajnie było zakopywać się w błocie i kombinować jak się wydostać. Niestety, w tej kwestii nic nie zmienię, bo plików nie zmodyfikuję.
Kuwejt pisze:
Pograłem trochę solo, trochę w multi. Jak się okazuje multi - moim zdaniem - to takie solo, choć kilka razy przydał się drugi gracz, aby wyciągnąć maszynę z błota gdy brak zaczepów w okolicy.
Multi zrobiłem tylko dla kilku osiągnięć, ale ogólnie było ciężko kogoś znaleźć do gry. Poza tym, mnie to odbierało radochę, jak ktoś za mnie wykonywał cele w grze.

Mam osobiście nadzieję, że wrzucą Snowrunnera do Game Passa. Ogrywałbym.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 16 razy

26 sty 2021, o 12:54

JasonTodd pisze:
Ograłem całą grę na Xboxie
...
Wydaje mi się, że mówisz o Mudrunnerze. Spintires nigdy chyba nie wydano na konsole.
W skrócie: twórca Spintires (Pavel Zagrebelny) pochlastał się z wydawcą (Oovee), prawa odkupił Focus i Pavel razem z Saber stworzył Mudrunnera (a potem Snowrunnera), początkowo bliźniaczo podobnego do Spintires jednak kilka dlc i niedawne wznowienie wsparcia dla oryginalnego Spintires (dlc, zmiany w grafice i w fizyce) sprawiły, że to już w sumie inne gry.
Spintires ma opinię trudniejszego a Mudrunner nieco łatwiejszego.
Spintires zniknął a Mudrunner ma się dobrze.
Awatar użytkownika
Robin Hood

26 sty 2021, o 22:59

DywanPerski pisze:
26 sty 2021, o 12:54
JasonTodd pisze:
Ograłem całą grę na Xboxie
...
Wydaje mi się, że mówisz o Mudrunnerze. Spintires nigdy chyba nie wydano na konsole.
W skrócie: twórca Spintires (Pavel Zagrebelny) pochlastał się z wydawcą (Oovee), prawa odkupił Focus i Pavel razem z Saber stworzył Mudrunnera (a potem Snowrunnera), początkowo bliźniaczo podobnego do Spintires jednak kilka dlc i niedawne wznowienie wsparcia dla oryginalnego Spintires (dlc, zmiany w grafice i w fizyce) sprawiły, że to już w sumie inne gry.
Spintires ma opinię trudniejszego a Mudrunner nieco łatwiejszego.
Spintires zniknął a Mudrunner ma się dobrze.
Masz calkowita racje. Ja gralem w Mudrunnera, ale tak naprawde zylem w przeswiadczeniu, ze to praktycznie ta sama gra, co Spintires. Dobrze wiedziec, ze jednak nie. I szkoda, ze nie zagram w te trudniejsza (PC nie uciagnie). Ale gre wspominam i tak wspaniale i az zal, ze jest tak krotka.
ODPOWIEDZ