Ps Vita problem z baterią

Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 3 razy

18 paź 2020, o 17:11

Cześć, kilka miesięcy temu kupiłem używaną konsolę ps vita PCH-1104. Gra się na niej przyjemnie jednak ma ona problemy z utrzymywaniem baterii. Bateria, która była w konsolce pozwalała na 3-4 godzinki grania, jednak dość szybko rozładowywała się podczas niekorzystania z niej. Zmniejszyłem jasność ekranu, nie zostawiałem otwartych kart z grami, wyłączyłem wi-fi i niepotrzebne aplikacje. Nawet mimo tego konsolka rozładowywała się z pełnej baterii do zera przez 24 godziny w trybie czuwania. Konsolka również rozładowywała się bardzo szybko, nawet kiedy była wyłączona. W ubiegłym tygodniu wymieniłem baterię na nową. Niestety problem pozostał, konsolka rozładowuje się teraz po 1,5 dnia, pozostając przez cały ten czas, w trybie czuwania bez uruchomionych aplikacji. Czy jest to normalne, czy miał ktoś kiedyś podobny problem i może mi coś doradzić?
ODPOWIEDZ