X

Współpraca

Współpraca ze sklepami

 

Łowcygier.pl współpracują z ponad 20 polskimi oraz zagranicznymi firmami zajmującymi się dystrybucją oraz sprzedażą gier wideo. Poniższe sklepy nie tylko przyłączyły się do łowów, postanowiły również wspierać nas poprzez umowy partnerskie.

   
    
    
    
 

 

Realne korzyści biznesowe jakie zapewniamy swoim partnerom

 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz w oparciu o narzędzia analityczne udostępniane przez zaprzyjaźnione z nami sklepy jesteśmy w stanie zagwarantować, że podjęcie współpracy z serwisem Łowcygier.pl zapewnia wysoki współczynnik wzrostu z inwestycji.

Niech liczby mówią same za siebie:

We wrześniu, dzięki pojawieniu się na naszej stronie informacji o promocjach, gracze zakupili u jednego z naszych partnerów 1 487 gier, generując sklepowi przychód na poziomie 4 490,60 £ oraz dostarczając 27 482 bezpośrednich przekierowań. Łącznie sklep za naszym pośrednictwem sprzedał 8 493 gier, zarabiając tym samym 29 241,86 £!

 

Co oferujemy?

 

Naszym obowiązkiem jest rzetelne informowanie Łowców o najlepszych promocjach, dlatego treść na Łowcygier.pl nie jest w żaden sposób uwarunkowana przez umowy partnerskie. Utrzymanie serwisu jest jednak w znacznej mierze zależne od prowizji generowanych przez skuteczne reklamowanie produktów. Z tego też powodu nasi partnerzy mogą liczyć na znacznie lepszą ekspozycję swoich ofert, wyróżniające się banery obrazkowe oraz reklamę w mediach społecznościowych. Dodatkowo otrzymują oni możliwość negocjacji indywidualnych warunków współpracy przy różnego rodzaju kampaniach promocyjnych.

Jeżeli, podobnie jak współpracujące z nami obecnie firmy, jesteś w stanie zaakceptować naszą niezależność oraz rzetelność, która przyświecała nam od początku istnienia Łowcygier.pl, skontaktuj się z nami i dołącz do listy współpracujących z portalem sklepów.