Premiera Forza Horizon 5 Rally Adventure

Zapowiedziano nowy dodatek do Forza Horizon 5. Premiera Rally Adventure już w marcu (akt.)

Na kanale gry, na platformie YouTube pojawiła się właśnie oficjalna zapowiedź nowego dodatku do Forza Horizon 5. Premiera Rally Adventure została wyznaczona na 29 marca 2023 roku. Dodatek wprowadzi do produkcji zupełnie nowy tryb kariery. Oczywiście wszystkie zmiany związane będą z tytułowymi rajdami. W ramach DLC otrzymamy do dyspozycji 10 nowych aut, którymi będziemy mogli przemierzać bezdroża Sierra Nueva.

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy wpis o najnowsze informacje dotyczące premiery dodatku na konsolach Microsoftu, które pojawiły się na oficjalnej stronie gry Forza Horizon 5.

Fani rajdowych gier wyścigowych powinni być zadowoleni z zapowiedzi nowego dodatku. Tego samego nie możemy jednak powiedzieć o posiadaczach konsol Xbox One. Rozszerzenie Rally Adventure zadebiutuje wyłącznie na PC oraz konsolach nowej generacji. Oznacza to, że studio Playground Games zaprzestało wsparcia wiekowych już urządzeń.

Łowcy, co sądzicie o tym ruchu? Uważacie, że gra wydana na Xbox One powinna otrzymać kompletną zawartość DLC? Czy jednak jesteście zdania, że kula u nogi, w postaci poprzedniej generacji, powinna zostać porzucona już dawno temu? Dajcie znać w komentarzach 🙂


Aktualizacja:

Na oficjalnej stronie gry Forza Horizon 5 pojawił się wpis z najczęściej zadawanymi pytaniami. Wynika z niego, że dodatek Rally Adventure pojawi się jednak na konsolach Xbox One!

  • Q: What platforms will it be released on? 
  • A: Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10/11 PCs, Cloud Gaming (Beta) and Steam.
Forza Horizon 5

Źródło: Forza Support


Zagraj w Forza Horizon 5 na PC i konsolach Xbox za jedyne 4 zł

Najnowsza odsłona serii Forza Horizon dostępna jest w ramach abonamentów PC Game Pass oraz Xbox Game Pass. Przypominamy Wam o trwającej promocji na miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł. Oferta dostępna jest aktualnie dla nowych i powracających subskrybentów. Aby wykupić usługę na dłuższy okres, zachęcamy Was do skorzystania z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 56,99 zł, 8 miesięcy za 108,09 zł, 14 miesięcy za 202,50 zł, 26 miesięcy za 388,19 zł (akt.). Więcej informacji o usłudze Microsoftu znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.