Zagraj w XCOM 2 i trzy inne gry za darmo w ramach Xbox Free Play Days (18.05)

Subskrybenci XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą już teraz zagrać w XCOM2 za darmo. W ramach oferty Xbox Free Play Days, bez dodatkowych koszów, przetestujecie również dwie gry w uniwersum Warhammera i The Division 2.

Źródło: trueachievements.com

Aby skorzystać z oferty, wymagane jest posiadanie aktywnej subskrypcji XBL Gold. Aktualne oferty na Xbox Live Gold umieściliśmy w poniższej tabelce:

Jak zaoszczędzić na zakupie abonamentu Xbox Game Pass Ultimate

Łowcy, promocja na miesiąc Xbox Game Pass za 4 złote nie jest już aktywna, ale wciąż możecie aktywować taniej aktywować subskrypcję. Jeśli chcecie kupić abonament, możecie skorzystać z naszego poradnika Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 59,43 zł, 8 miesięcy za 99,55 zł, 14 miesięcy za 177,61 zł, 26 miesięcy za 389,11 zł.

Więcej możliwości zakupu XGP znajdziecie na znajdziecie na TaniGamePass.pl

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.