Zagraj w Wiedźmin 3 za darmo

Zagraj w Wiedźmin 3 Dziki Gon za darmo. Oferta dla abonentów PS Plus Premium

Posiadacze najwyższego progu abonamentu PlayStation Plus mogą zagrać w Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna za darmo. Na oficjalnym profilu gry na platformie X (Twitter) pojawiła się informacja, że w ramach subskrypcji od dziś dostępne jest specjalne demo. W ramach wersji próbnej możecie przetestować kompletne wydanie tytułu przez 4 godziny. Oferta dostępna jest na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

UWAGA! Jeśli tytuł przypadnie Wam do gustu, to aktualnie w PlayStation Store trwa specjalna promocja na Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna. Gra dostępna jest już za 75,60 zł. Dodatkowe ok. 10 zł zaoszczędzicie wykorzystując do zakupu specjalną kartę podarunkową o wartości 70 PLN.

Najlepsze aktualnie oferty na doładowania o wartości 70 PLN znajdziecie w poniższej tabeli. Jeśli nie wiecie jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store, to zachęcamy Was do skorzystania z nasze specjalnego poradnika.

Wersja próbna Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna dostępna będzie w ofercie PlayStation Plus Premium do 29 października 2023 roku.

Poradnik na tanie PlayStation Plus Premium

Łowcy, najdroższy wariant abonamentu PS+ dostępny jest wyłącznie za pośrednictwem PlayStation Store. Uwzględniając odczuwalną podwyżkę cen abonamentu Sony, przygotowaliśmy dla Was mini-poradnik na tani PlayStation Plus Premium. W skrócie chodzi o to, aby zamówienie opłacić za pomocą doładowań 100 PLN.

W poniższej tabelce znajdziecie najlepsze oferty na tanie doładowania do PS Store o wartości 100 PLN:

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.