Warhammer 40,000 Darktide w Xbox Game Pass

Zagraj w Warhammer 40,000: Darktide już dziś, płacąc jedyne 4 zł!

Jeszcze dzisiaj abonament PC Game Pass zostanie rozbudowany o Warhammer 40,000: Darktide. To kolejna głośna gra, która trafia do oferty XGP w dzień swojego debiutu na rynku. Kupując Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4 złote możecie cieszyć się Darktidem od razu w momencie premiery.

Warhammer 40,000: Darktide na PC za 4 zł w ramach Xbox Game Pass

Wszyscy abonenci PC Game Pass oraz Xbox Game Pass Ultimate otrzymają dzisiaj (30.11) o godzinie 19:00 dostęp do Warhammer 40,000: Darktide. Wersja konsolowa również trafi do Game Passa, jednak posiadacze konsol Microsoftu muszą jeszcze zaczekać – gra zadebiutuje dopiero w 2023 roku, po odpowiedniej optymalizacji.

Jeśli nie posiadacie aktywnego abonamentu, możecie go kupić już za jedyne 4 złote:

Ceny w Kinguinie uwzględniają prowizję za płatność BLIKiem.


Opinie o Warhammer 40,000: Darktide

Chociaż recenzje Warhammer 40,000: Darktide nie trafiły jeszcze do Sieci, to nadal możemy wziąć pod uwagę opinie samych graczy. Osoby, które kupiły pre-order Darktide na Steamie otrzymały w zeszłym tygodniu dostęp do zamkniętych testów beta, dzięki czemu ponad 21 tysięcy pecetowych graczy zdążyło już wydać wstępny werdykt o grze. Warhammer 40,000: Darktide na ten moment może pochwalić się 79% pozytywnych recenzji.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.