Zagraj w The Crew Motorfest i Assassin's Creed Mirage już od 59,90 zł w ramach Ubisoft+

Oficjalna premiera The Crew Motorfest nastąpi 14 września, natomiast już dziś możecie wsiąść za wirtualne kółko i ścigać się z innymi graczami po hawajskich drogach. Wystarczy być subskrybentem usługi Ubisoft+, dzięki której otrzymacie wczesny dostęp do najnowszej odsłony sandboksowych wyścigów. Miesiąc abonamentu na PC kosztuje 59,90 zł i bez problemu zagracie w tym czasie także w Assassin’s Creed Mirage, które zadebiutuje w usłudze 5 października 2023 roku.

Jak zacząć zabawę z The Crew Motorfest wcześniej i zagrać w Assassin’s Creed Mirage?

Cena Ubisoft+ wynosi 59,90 zł/miesiąc w opcji pozwalającej tylko na pecetową rozgrywkę. Za pakiet Multi Access, dzięki któremu skorzystamy z usługi zarówno na komputerze, jak i konsolach Xbox One oraz Xbox Series X|S zapłacimy 10 zł więcej. Nie ma możliwości wykupienia usługi na dłuższy okres, taniej. Ponieważ The Crew Motorfest w edycji Ultimate jest dostępne w abonamencie, wystarczy być jego aktywnym użytkownikiem, aby rozpocząć grę już teraz – dwa dni przed debiutem wyścigów na rynku. Przypominamy, że premiera The Crew Motorfest nastąpi 14 września 2023 roku. Czasu wystarczy Wam także na ogranie Assassin’s Creed Mirage, bowiem gra pojawi się w usłudze na początku października.

Jeśli chcecie poznać pełną listę gier, oraz korzyści, jakie niesie ze sobą abonament Ubisoft+, zachęcamy Was do lektury naszego artykułu.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.