Promocja na Sniper Elite 5

Zagraj w Sniper Elite 5 płacąc jedyne 4 zł za miesiąc Xbox Game Pass

Dziś odbyła się premiera najnowszej odsłony snajperskiej serii, gra trafiła od razu do Xbox Game Pass, więc zagracie w Sniper Elite 5 za jedyne 4 złote! Zapraszamy do dalszej części wpisu, jeśli chcecie wykupić abonament na dłuższy okres.

Sniper Elite 5 za jedyne 4 zł w Xbox Game Pass

Aby zagrać w Sniper Elite 5 w cenie 4 zł musicie aktywować miesiąc XGP Ultimate dla nowych i powracających abonentów. Część z Was może zechcieć korzystać z abonametnu przez dłuższy okres – dzięki poniższej instrukcji zakupicie 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate za 45,22 zł:

Krok 1 – Kup 3 miesiące Xbox Live Gold za €8.95 (41,22 zł) z kodem r1silGGD w Eneba. Jeśli kod zniżkowy nie działa, aktualny znajdziecie na GG.Deals.

Krok 2 – Aktywuj zakupiony abonament na stronie redeem.microsoft.com, będą zalogowanym na swoje konto Microsoftu. Strona wyświetli komunikat o włączeni płatności cyklicznych, na które należy się zgodzić. Włączając cykliczne opłaty otrzymacie dodatkowy miesiąc Golda gratis.

Krok 3 – Dokonaj zakupu miesiąca Xbox Game Pass Ultimate za 4 zł w MS Store.

Krok 4 – Podczas finalizacji transakcji strona zapyta, czy skorzystać z konwersji i zamienić uzbierane 4 miesiące XBL Gold na Xbox Game Pass Ultimate. Po wyrażeniu zgody otrzymacie 5 miesięcy XGP Ultimate za 45,22 złotych.


Recenzje Sniper Elite 5

Pierwsze opinie krytyków pojawiły się już w Sieci. W serwisie Metacritic aktualnie gra może pochwalić się średnią rzędu aż 84 punktów Metascore wyciągniętą z 11 recenzji. W najbliższym czasie powinniśmy otrzymać bardziej miarodajny wynik, jednak już teraz recenzje Sniper Elite 5 zapowiadają odsłonę lepszą od poprzedniczki. Na Metacriticu czwarta część otrzymała 78 Metascore.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.