Scorn w Xbox Game Pass

Zagraj w Scorn za jedyne 4 złote! Gra inspirowana twórczością H.R. Gigera już dostępna w Xbox Game Pass (akt.)

W przyszłym miesiącu minie osiem lat od pierwszej zapowiedzi gry Ebb Software. Scorn trafi do Xbox Game Pass już dzisiaj, a co za tym idzie wieloletnie oczekiwanie na grę inspirowaną twórczością Hansa Rudolfa Giger (odpowiedzialnego za wizerunek m.in. Ksenomorfa) dobiegnie końca. Nowi i wybrani powracający abonenci XGP mogą zagrać w Scorn już za jedyne 4 złote!

Scorn za 4 złote w ramach Xbox Game Pass

Scorn jest już dostępne w Xbox Game Pass! Nowi i powracający subskrybenci mogą kupić miesiąc XGP Ultimate za jedyne 4 złote. Promocję można wykorzystać na zakup subskrypcji na znacznie dłuższy okres, po więcej informacji odsyłamy do artykułu Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 55 zł.

Pierwotnie produkcja miała zadebiutować 21 października. Studio Ebb Software przełożyło premierę Scorn, dzięki czemu wszyscy zainteresowani będą mogli dorwać się do gry już dziś, 14 października.

Aktualizacja

Scorn jest już dostępne w Xbox Game Pass.


Gdzie kupić taniej Scorn (klucz Steam)

Konsolowe wydanie Scorn kosztuje 184,99 zł w Microsoft Store, jeśli chcielibyście kupić grę na własność:

Jeśli chcecie kupić taniej klucz Steam Scorn skorzystajcie z poniższego zestawienia ofert na pecetowe wydanie:


Łowcy, zamierzacie zanurzyć się w koszmarnym świecie Scorn w ramach Xbox Game Pass? Co sądzicie o biomechanicznym stylu artystycznym gry od Ebb Software?

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.