Zagraj w Pentiment za jedyne 4 złote! Gra inspirowana średniowieczną sztuką już dzisiaj w Xbox Game Pass Ultimate (akt.)

Już dzisiaj w Xbox Game Pass zadebiutuje najnowsze dzieło Obsidian Entertainment – Pentiment. Nowi i powracający subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate mogą zagrać w grę inspirowaną średniowiecznymi obrazami już za 4 zł. W Sieci pojawiły się już pierwsze recenzje zwiastujące kolejną porządną produkcję od twórców Fallout New Vegas.

Aktualizacja

Premiera Pentiment już dzisiaj (15.11). Dodaliśmy akapit z informacjami o przedpremierowych recenzjach.

Pentiment w Xbox Game Pass za 4 zł

Z oferty pozwalającej na sprawdzenie nadchodzącej gry Obsidian Entertaiment skorzystać mogą nowi i powracający użytkownicy subskrypcji Microsoftu. W Pentiment zagrać można na PC, konsolach Xbox oraz na urządzeniach mobilnych już 15 listopada.

Osoby nieposiadające aktywnej subskrypcji mogą kupić ją w poniższych sklepach:

Ceny w Kinguinie zawierają prowizje za płatność BLIKiem.


Recenzje Pentiment

Ponad 40 recenzji Pentiment trafiło już do Sieci. Serwis Metacritic zagregował dziesiątki opinii krytyków branżowych, z których wynika, że Pentiment jest jedną z najlepiej ocenianych tegorocznych gier na wyłączność Microsoftu. Z 42 recenzji produkcja uzyskała aż 86/100 Metascore. Wersja PC może pochwalić się średnią o jedno oczko wyższą – 87/100.

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.