Zagraj w Metal: Hellsinger za jedyne 4 złote! Rytmiczny FPS już dostępny w Xbox Game Pass

Rytmiczny FPS, inspirowany Doomem, zawitał do growej subskrypcji Microsoftu w dzień swojej premiery. Dzięki czemu możecie ograć Metal: Hellsinger w Xbox Game Pass, płacąc jedyne 4 złote! Oferta skierowana jest do nowych oraz wybranych powracających abonentów.

Metal: Hellsinger na PC i Xbox za 4 zł, w ramach Xbox Game Pass Ultimate

Korzystając z promocji na Xbox Game Pass Ultimate w Microsoft Store otrzymacie pełny dostęp do wszystkich gier zawartych w usłudze. Metal: Hellsinger za jedyne 4 złote otrzymają nowi i wybrani powracający subskrybenci. Jeśli Wasze konto nie kwalifikuje się do skorzystania z promocji na tani XGP Ultimate zawsze możecie założyć zupełnie nowy profil – po zalogowaniu na konsoli wszystkie benefity Xbox Game Pass przejdą także na główne konto.

Łowcy, jeśli chcielibyście wykorzystać promocję za 4 zł do maksimum, odsyłamy do naszego artykułu: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 55,08 zł, 9 miesięcy za 106,16 zł, 13 miesięcy za 157,24 zł, 17 miesięcy za 208,32 zł, dzięki któremu kupicie abonament na znacznie dłuższy okres.


Metal: Hellsinger tanio na Steamie

Wiemy, że wielu Łowców zastanawia się gdzie kupić tanio Metal: Hellsinger (klucz Steam). Pecetowe wydanie gry jest dostępne w Microsoft Store za 184,99 zł, natomiast na platformie Valve zakupicie tytuł za 109,99 zł, aż o 75 zł taniej!

Porównanie cen Metal: Hellsinger na PC:


Recenzje Metal: Hellsinger

Recenzje Metal: Hellsinger w serwisie Metacritic wskazują, że jest to całkiem solidna produkcja – pecetowe wydanie gry uzyskało 79/100 punktów Metascore. Średnia została wyciągnięta z 38 opinii krytyków. Wynik o oczko wyższy udało się osiągnąć w Opencritic, gdzie Hellsinger może pochwalić się notą 80/100. Na Opencritic aż 84% recenzentów poleca grę.


Metal: Hellsinger to FPS, łączący rodowód Dooma z muzyczną rozgrywką inspirowaną Crypt of the Necrodancer. Muzykę do gry skomponowali tacy artyści jak Serj Tankian (System of a Down) oraz Matt Heafy (Trivium).

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.