Free Play Days w Mcrosoft Store

Zagraj w I Am Fish za darmo w ramach Xbox Free Play Days (12.01)

Wszyscy abonenci usług XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą testować grę I Am Fish za darmo przez najbliższy weekend. Produkcja będzie dostępna bezpłatnie w ramach oferty Xbox Free Play Days do 15 stycznia.

Źródło: Xbox Wire

Do skorzystania z oferty wymagane jest posiadanie subskrypcji XBL Gold. Najlepsze oferty na Xbox Live Gold w promocyjnej cenie znajdziecie w tabeli poniżej:

Poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate

Łowcy, nowi oraz powracający subskrybenci usługi mogą skorzystać z oferty na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Jeśli planujecie zakupić XGP na dłuższy okres, to polecamy Wam nasz poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 63,17 zł, 8 miesięcy za 105,74 zł, 14 miesięcy za 195,90 zł, 26 miesięcy za 376 zł. Szczegółowe informacje o abonamencie Microsoftu znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.