Free Play Days w Mcrosoft Store

Zagraj w For Honor i dwie inne gry w ramach Xbox Free Play Days (02.02)

Użytkownicy posiadający abonament XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą od dziś testować Eiyuden Chronicle: Rising, Naruto to Boruto: Shinobi Striker oraz For Honor za darmo przez najbliższy weekend. Podane tytuły będą dostępne bezpłatnie w ramach oferty Xbox Free Play Days do 5 lutego.

Źródło: Xbox Wire

Do skorzystania z oferty niezbędne jest posiadanie subskrypcji XBL Gold. Najlepsze oferty na tanie Xbox Live Gold znajdziecie w tabelce poniżej:

Poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate

Łowcy, przypominamy, że na nowych oraz powracających subskrybentów usługi nadal czeka oferta na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Jeśli macie w planach zakup XGP na dłuższy okres, to zapraszamy Was do skorzystania z naszego poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 52,96 zł, 8 miesięcy za 100,16 zł, 14 miesięcy za 199,51 zł, 26 miesięcy za 372,40 zł. Szczegółowe informacje o usłudze Microsoftu znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.