FIFA 23 za darmo w Xbox Game Pass Ultimate

Zagraj w FIFA 23 już dzisiaj za jedyne 4 zł na PC i konsolach Xbox dzięki Xbox Game Pass Ultimate

Od dzisiaj abonenci EA Play na wszystkich platformach mogą testować przez 10 godzin grę FIFA 23 za darmo. Usługa jest zawarta w ramach Xbox Game Pass Ultimate. Kupując miesiąc XGP Ultimate za jedyne 4 złote otrzymacie dostęp zarówno do usług Microsoftu, jak i EA. Dzięki czemu już teraz – na trzy dni przed premierą – ogracie FIFA 23 na PC oraz konsolach Xbox za mniej niż „piątaka”.

Pecetowi abonenci Xbox Game Pass Ultimate zapoznają się z FIFĄ 23 w EA Play z poziomu EA App.

Jeśli nie możecie skorzystać z powyższej oferty lub gracie na konsolach PlayStation nadal możecie kupić sam abonament EA Play za 5 złotych:

Promocja kończy się 30 września.

Łowcy, przypominamy, że osoby, które kupiły pre-order FIFA 23 w wersji Ultimate również otrzymały przedpremierowy dostęp do gry. W tym przypadku zakup EA Play nie jest wymagany.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.