Free Play Days w Mcrosoft Store

Zagraj w Fallout 76 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (06.10)

Możecie już skorzystać z pierwszej w październiku oferty Xbox Free Play Days. Jeśli jesteście subskrybentami XBL Gold i Xbox Game Pass Ultimate, to możecie zagrać w Lawn Mowing Simulator, Outcast – Second Contact i Fallout 76 za darmo. Wszystkie tytuły Tytuł zostanie udostępniony bezpłatnie w wersjach na konsolę Xbox One i Xbox Series X|S i będą dostępne przez najbliższy weekend.

Źródło: Xbox Wire

Aby skorzystać z oferty, musicie posiadać XBL Gold. Najlepsze promocje na Xbox Live Gold znajdziecie w tabelce poniżej:

Poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate

Łowcy, przypominamy że promocja na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł jest nadal dostępna. Mogą z niej skorzystać nowi i wybrani, powracający abonenci. Jeśli planujecie zakupić subskrypcję na dłuższy okres czasu, to zapraszamy Was do skorzystania z poradnika: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 57,56 zł, 9 miesięcy za 109,20 zł, 13 miesięcy za 159,15 zł, 17 miesięcy za 209,50 zł. Więcej informacji na temat usługii XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.