Miesiąc subskrypcji EA Play tanio w PlayStation Store

Zagraj w EA SPORTS FC 24 za jedyne 5 zł! Miesiąc subskrypcji EA Play tanio w PlayStation Store

Posiadacze konsol PlayStation 4 i PlayStation 5 znów mogą skorzystać ze specjalnej promocji na subskrypcję EA Play. Firma Electronic Arts zachęca do wypróbowania abonamentu, w ramach którego zagracie w EA SPORTS FC 24 za jedyne 5 zł! Następca legendarnej serii FIFA dostępny będzie w postaci 10-godzinnej wersji próbnej już w dniu premiery.

Oferta obowiązuje do 30 września 2023 roku. Premiera EA SPORTS FC 24 odbędzie się natomiast na dzień przed zakończeniem promocji (29 września) 🙂

Przegląd ofert EA SPORTS FC 24: preorder, cena, premiera, edycja. Gdzie kupić tegoroczny odpowiednik FIFA 24?

Miesiąc subskrypcji EA Play tanio w PlayStation Store

Przypominamy, że EA Play to abonament zawierający gry Electronic Arts. Subskrypcja ta pozwala zapoznać się z pełnymi wersjami takich tytułów jak: F1 2020, Mass Effect: Legendary Edition czy It Takes Two. W ramach usługi możecie wypróbować także wersję demonstracyjne wybranych premier, w tym także najnowszego F1 23 oraz Wild Hearts.

PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.