Zagraj w Deathloop za jedyne 4 złote! Gra Arkane Studios od dzisiaj w Xbox Game Pass

Gra na konsolową wyłączność PS5 w końcu ląduje także na sprzęcie Microsoftu. W ramach Xbox Game Pass Ultimate możecie zagrać w Deathloop za jedyne 4 złote. Tytuł został udostępniony w wersji na konsole Xbox Series X|S oraz komputery osobiste.

Deathloop za 4 złote w Xbox Game Pass Ultimate

Z oferty skorzystać mogą nowi i wybrani powracający subskrybenci. Miesiąc Xbox Game Pass Ultimate jest dostępny za jedyne 4 złote. Łowcy, pamiętajcie, że nawet jeśli nie kwalifikujecie się do skorzystania z promocji, nadal możecie założyć nowy profil i korzystać z benefitów XGP na swoim głównym koncie.

Powyższą promocję możecie wykorzystać do kupienia Xbox Game Pass Ultimate na dłuższy okres. Więcej informacji znajdziecie w artykule: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 53,42 zł, 9 miesięcy za 101,03 zł, 13 miesięcy za 146,21 zł, 17 miesięcy za 193,63 zł.


Gdzie kupić Deathloop taniej?

Wielu z Łowców lubi mieć gry na własność. Deathloopa na Xbox Series X jest dostępny również w pudełkowym wydaniu zawierającym kolekcjonerski Metal Plate:

Natomiast jeśli polujecie na tani klucz Steam z Deathloop wszystkie najkorzystniejsze promocje znajdziecie w poniższym zestawieniu ofert:


Łowcy, zamierzacie zanurzyć się w świecie Deathloop w ramach Xbox Game Pass Ultimate?

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.