Free Play Days w Mcrosoft Store

Zagraj w Chivalry 2, Chorus i Hell Let Loose za darmo w ramach Xbox Free Play Days (08.12)

Użytkownicy posiadający abonament XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą od dziś testować Chivalry 2, Chorus oraz Hell Let Loose za darmo. Wymienione tytuły będą dostępne bezpłatnie w wersjach na konsole Xbox One i Xbox Series X|S do 11 grudnia.

Źródło: Xbox Wire

Do skorzystania oferty wymagane jest posiadanie subskrypcji XBL Gold. Najlepsze aktualnie promocje na Xbox Live Gold znajdziecie w poniższej tabeli:

Poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate

Łowcy, pamiętajcie o ofercie na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Promocja ta dostępna jest dla nowych i powracających abonentów usługi. Jeśli planujecie zakup abonamentu na dłuższy okres czasu, to przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 59,54 zł, 9 miesięcy za 111,49 zł, 13 miesięcy za 165,24 zł, 17 miesięcy za 212,09 zł. Więcej informacji o XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.