Xbox Free Play Days (23.03)

Zagraj w Bassmaster Fishing, Far Cry 5 i Marvel’s Midnight Suns za darmo w ramach Xbox Free Play Days (23.03)

Posiadacze abonamentu XBL Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą testować Bassmaster Fishing: 2022 Bassmaster Classic, Far Cry 5 oraz Marvel’s Midnight Suns Enhanced Edition za darmo. Tytuły dostępne będą bezpłatnie w ramach oferty Xbox Free Play Days.

Źródło: Xbox Wire

Aby skorzystać z oferty musicie posiadać subskrypcję XBL Gold. Oferty na Xbox Live Gold w promocyjnej cenie znajdziecie w tabelce poniżej:

Jak kupić tanio Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, pamiętajcie o ofercie miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Promocja skierowana jest do nowych i wybranych powracających subskrybentów. Zakup XGP na dłuższy okres ułatwi Wam nasz poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 49,77 zł, 8 miesięcy za 93,93 zł, 14 miesięcy za 179,66 zł, 26 miesięcy za 382,39 zł. Więcej informacji o usłudze XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.