Zagraj w Atomic Heart w ramach Xbox Game Pass dzień przed oficjalną premierą

Premiera Atomic Heart w Xbox Game Pass odbędzie się dopiero jutro, 21 lutego. Jednak zmieniając region konsoli na Nową Zeladnię, otrzymacie dostęp do gry już teraz. Nowi i wybrani powracający subskrybenci mogą kupić miesiąc abonamentu XGP już za jedyne 4 zł.

Atomic Heart w abonamencie Xbox Game Pass

Jak zagrać w Atomic Heart przed premierą?

Oficjalna premiera Atomic Heart została ustalona na 21 lutego. Jednak z uwagi na strefy czasowe, nowozelandcy gracze mogą już teraz cieszyć się grą. Przestawiając region w ustawieniach konsoli Xbox z Polski na Nową Zelandię, również otrzymacie możliwość włączenia Atomi Heart przed oficjalną premierą w naszym kraju.

Zmiana regionu nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami. Po premierze Atomic Heart bez problemu przestawicie konsolę z powrotem na Polskę i będziecie mogli kontynuować dalszą grę.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.