Zagraj w A Plague Tale: Requiem za jedyne 4 złote! Średniowieczne The Last of Us trafiło do Xbox Game Pass

A Plague Tale: Requiem jest już dostępne w Xbox Game Pass. Recenzje (85/100 Metascore) zapowiadają porządną przygodę skierowaną dla jednego gracza. Nowi i powracający subskrybenci usługi Microsoftu mogą ograć kontynuację historii rodu de Rune za jedyne 4 złote.

A Plague Tale: Requiem na PC i Xbox Series za 4 zł w ramach Xbox Game Pass

Wieloletnie oczekiwanie dobiegło końca. Kontynuacja przygód Amicii i Hugo jest już dostępna w usłudze abonamentowej Microsoftu. W A Plague Tale: Requiem mogą zagrać wszyscy subskrybenci Xbox Game Pass na PC, konsolach Xbox Series X|S oraz urządzeniach mobilnych:

Gracze bez aktywnej subskrypcji Xbox Game Pass mogą ją zakupić w poniższych sklepach:

Ceny w Kinguinie uwzględniają prowizję za płatność BLIKiem.


Recenzje A Plague Tale: Requiem

Serwis Metacritic umieścił już w swojej bazie 25 recenzji A Plague Tale: Requiem w wersji na konsole Xbox Series. Krytycy są zachwyceni drugą odsłoną serii. Z premierowych opinii gra uzyskała średnią 85 punktów Metascore, co uplasowało ją w Top 10 najlepszych gier 2022 dostępnych na konsolach Xbox.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.