Two Point Campus w Xbox Game Pass

Wysokie oceny Two Point Campus. Zapłać 4 złote za Xbox Game Pass Ultimate i zagraj już we wtorek

Wielkimi krokami zbliża się premiera Two Point Campus w Xbox Game Pass. Gra debiutuje w usłudze Microsoftu, a abonenci mogą już zacierać ręce – według pierwszych recenzji szykuje się spory hit. W Two Point Campus można zagrać za jedyne 4 złote dzięki Xbox Game Pass Ultimate.

Two Point Campus za jedyne 4 zł w Xbox Game Pass

Aby otrzymać dostęp do Two Point Campus w dzień premiery należy aktywować miesiąc abonamentu Xbox Game Pass Ultimate za jedyne 4 zł. Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych i wybranych powracających subskrybentów. Jeśli chcielibyście zakupić XGP Ultimate na dłuższy okres lub przedłużyć swoją aktualną subskrypcję, możecie skorzystać z poniższych ofert.

Łowcy, jeśli preferujecie Two Point Campus jako klucz Steam to w tabelce poniżej znajdziecie najlepsze promocje na pecetowe wydanie gry, przeznaczone na platformę Valve.


Recenzje Two Point Campus

W Sieci pojawił się pierwsze recenzje Two Point Campus. Krytycy branżowi bardzo ciepło przyjęli najnowsza odsłonę ekonomicznej serii. W serwisie Metacritic gra otrzymała aż 84/100 Metascore. Uśredniony wynik został wyciągnięty z 38 opinii. Two Point Campus święci triumfy także na stronie Opencritic, gdzie aż 92% wszystkich recenzentów oceniło grę pozytywnie i zapewniło strategii wynik rzędu 84/100.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.