Promocja na Star Wars Jedi Upadły Zakon Edycja Specjalna

Ulepszenie do Edycji Deluxe dla Star Wars Jedi Fallen Order za darmo dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate

Wszyscy posiadacze subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać Ulepszenie do Edycji Deluxe dla Star Wars Jedi: Fallen Order za darmo. Aby przypisać pakiet DLC do swojego konta, musicie udać się do zakładki „Korzyści” w aplikacji Xbox lub bezpośrednio na konsoli. Podstawowa wersja gry dostępny jest w PCGP na PC oraz w XGPU na konsolach Xbox w ramach abonamentu EA Play.

Pakiet dodatków należy odebrać przed 20 stycznia 2023 roku. Oferta obowiązuje wyłącznie dla gry w wersji na konsole Xbox One i Xbox Series X|S.

Poradnik na tani Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, przypominamy o ofercie na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł. Promocja dostępna jest wyłącznie dla nowych i powracających abonentów usługi. Jeśli planujecie zakup subskrypcji na dłuższy okres czasu, to przygotowaliśmy dla Was specjalny poradnik: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 59,54 zł, 9 miesięcy za 111,49 zł, 13 miesięcy za 165,24 zł, 17 miesięcy za 212,09 zł. Więcej informacji o abonamencie XGP znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.


Co zawiera Star Wars Jedi: Fallen Order – Ulepszenie do Edycji Deluxe?

W skład cyfrowego pakietu dodatków Ulepszenie do Edycji Deluxe dla Star Wars Jedi: Fallen Order wchodzą:

  • skórka kosmetyczna BD-1
  • skórka kosmetyczna Modliszki
  • cyfrowy album grafik
  • zakulisowe materiały wersji reżyserskiej zawierające 90 minut nagrań z powstawania gry
Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.