Super Mario Advance w Nintendo Switch Online

Trzy nowe gry w Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Do oferty trafia seria Super Mario Advance

Nintendo na swoim profilu Youtube udostępniło zwiastun majowej aktualizacji oferty abonamentu Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Już 26 maja będziemy mogli zagrać w trzy gry z serii Super Mario Advance, debiutującej w 2001 roku na konsoli Game Boy Advance.

Seria Super Mario Advance w abonamencie Nintendo Switch Online + Expansion Pack

Aktualizacja usługi, która nastąpi 26 maja 2023 uzupełni całą serię Super Mario Advance. Część czwarta jest już dostępna w abonamencie.

  • Super Mario Advance – dostępne od 26 maja w ramach Nintendo Switch Online + Expansion Pack
  • Super Mario World: Super Mario Advance 2 – dostępne od 26 maja w ramach Nintendo Switch Online + Expansion Pack
  • Yoshi’s Island: Super Mario Advance 3 – dostępne od 26 maja w ramach Nintendo Switch Online + Expansion Pack

Łowcy, przygotowaliśmy specjalny artykuł, dzięki któremu dowiecie się jak wygląda dokładna lista gier w Nintendo Switch Online.

Jak zaoszczędzić na Nintendo Switch Online + Expansion Pack?

Wyższy próg abonamentu Nintendo Switch Online jest dostępny do kupienia wyłącznie z poziomu Nintendo eShop, jednak wciąż możecie na nim zaoszczędzić. Cenę NSO + Expansion Pack obniżycie wykorzystując giftcardy:

Nintendo Switch to hybrydowa konsolka, która szybko zdobyła serca milionów graczy. Uwielbiasz Zeldy oraz Mariany, stań się częścią naszej facebookowej grupyŁowcy Gier Nintendo Switch.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.